Academy of Contemporary Music Guildford
Rozwój gry: Sztuka BA (Hons)
Academy of Contemporary Music Guildford - Academy of Contemporary Music Guildford

Mediana wynagrodzeń £23390 £20411 £24692
Zakres 25-75 percentyla £19866 - £26906 £14825 - £25703 £18756 - £32023

Odkryj swoją miłość do gier i stań się częścią kwitnącej globalnej branży. Jeśli twoją ambicją jest tworzenie gier, ten kurs buduje umiejętności potrzebne do spełnienia tego marzenia i wyrzeźbienia kariery w grach.

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać programistą, projektantem, artystą czy dźwiękowcem, możesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce wraz z innymi studentami. Stworzysz ukończone, nadające się do publikacji gry, wykorzystując interdyscyplinarne podejście, które odróżnia kurs tworzenia gier ACM od reszty. Zdobędziesz dokładnie takie doświadczenie, jakie jest potrzebne do zatrudnienia w branży gier lub do założenia własnego niezależnego studia tworzenia gier.

Jako student kierunku Game Development zdobędziesz wiedzę na temat handlu, teorii i projektowania gier cyfrowych. Wiedza ta jest uzupełniana przez rozwój umiejętności, które zdobywasz w swojej specjalistycznej dziedzinie (sztuka, audio, projektowanie lub programowanie). Co najważniejsze, będziesz pracować w grupach, aby tworzyć kompletne gry na każdym poziomie kursu.

W miarę postępów i w prawdziwym stylu ACM, praca zespołowa nad projektem będzie w centrum twojego doświadczenia edukacyjnego, zgodnie z zaleceniami branży kreatywnej. Zostaniesz również sparowany z ekspertem Mentorem, który zaoferuje unikalny wgląd w branżę i pomoże Ci budować kontakty.

Idealnie nadaje się dla tych, którzy pasjonują się zarówno sztuką, jak i grami, a wybrani kandydaci na tę ścieżkę będą mieli kwalifikacje artystyczne lub Game Art. Projektowanie wizualne leży u podstaw większości gier, od koncepcji do ukończenia. Ta ścieżka nauczy Cię podstawowych umiejętności wymaganych do zostania wykwalifikowanym artystą gier, od grafiki koncepcyjnej po modelowanie postaci i środowiska, zarówno 2D, jak i 3D, przy użyciu standardowych pakietów, procesów i potoków. Ukończysz studia z profesjonalnym portfolio, opracowanym we współpracy z multidyscyplinarnym zespołem innych deweloperów, dzięki czemu będziesz mógł pokazać swoją pracę w kontekście.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

64 UCAS points at A-Level or equivalent Level 3 qualification. For those who are not from the UK, you will be required to submit proof of EU Citizenship and Proof of English Language Proficiency.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Game Development: Art, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój gry: Sztuka BA (Hons)

W przypadku, gdy zidentyfikujemy pasję i potencjał do kariery w branży kreatywnej i przedstawimy Ci ofertę studiów, obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że nasza wciągająca edukacja jest dla Ciebie przystępna cenowo.

.

O Academy of Contemporary Music Guildford

Academy of Contemporary Music Guildford (ACM) to instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w angielskim mieście Guildford. Jak można się spodziewać, ACM oferuje szeroki wybór kierunków studiów dla muzyków specjalizujących się w różnych instrumentach. Akademia poświęca również wiele uwagi karierze w branży gier wideo, ucząc wszystkich aspektów ich rozwoju, od strony biznesowej po produkcję dźwięku.

Lista 5 kursów licencjackich i magisterskich Academy of Contemporary Music Guildford - Katalog Kursów

Skład uczniów Academy of Contemporary Music Guildford

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Academy of Contemporary Music Guildford według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • ACM Freshers Week 2019 - The Adventure Begins