Aberystwyth University
Aberystwyth University - Aberystwyth University

Kurs dotyczy naukowej analizy tego, jak ludzkie ciało porusza się, ćwiczy i uprawia sport. Chodzi o zrozumienie nauk biomechaniki, fizjologii i psychologii, aby zapewnić wiedzę teoretyczną i zastosować tę wiedzę w sytuacjach praktycznych.

Nauka o sporcie zajmuje się zastosowaniem nauki w celu maksymalizacji wyników indywidualnego sportowca lub zespołu, podczas gdy nauka o ćwiczeniach zajmuje się zastosowaniem nauki w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez ćwiczenia. Naukowiec zajmujący się sportem może zaprojektować program treningowy w celu zwiększenia prędkości biegu na dystansie lub poprawy zdolności drużyn koszykarskich do zwiększenia tempa gry. Z drugiej strony, naukowiec zajmujący się ćwiczeniami może opracować program treningowy wspomagający odchudzanie lub poprawiający siłę mięśni, tak aby dana osoba mogła kontynuować wykonywanie codziennych zadań bez zmęczenia.

**Teza i egzamin viva-voce**

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Science, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Wymagania to zazwyczaj stopień licencjata 2.1 lub wyższy (lub 2.2 ze stopniem magistra) w odpowiedniej dyscyplinie. Dodatkowo, doświadczenie zawodowe związane z wybranym projektem może być również brane pod uwagę. Potencjalni studenci powinni upewnić się, że ich referencje są dostępne zgodnie z wymaganiami.

Rankingi Aberystwyth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów Aberystwyth University

O Aberystwyth University

Aberystwyth University (Aber) został założony w 1872 roku w Aberystwyth, Walia. Ten uniwersytet zdobył sobie imponującą liczbę nagród w różnych dziedzinach, w tym w standardach nauczania i zatrudnialności podyplomowych. Czy lubisz spacerować po plaży lub odwiedzić zabytkowe centrum miasta, Aberystwyth jest doskonałą opcją dla tych studentów, którzy szukają spokojnego miejsca, aby skupić się na swoich celach akademickich.

Lista 383 kursów licencjackich i magisterskich Aberystwyth University - Katalog Kursów

Penglais Campus

Sport, ćwiczenia fizyczne i terapia sportowa PhD
(University of Kent)