Rankingi Zanjan University of Medical Sciences (Zanjan University of Medical Sciences)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Zanjan University of Medical Sciences
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z Zanjan University of Medical Sciences na pozycji 2305.
  • października 2023: Zanjan University of Medical Sciences zdobył ocenę 601 w najnowszym (Business and Economics) z THE Times Higher Education, UK .
  • września 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 1201.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2484.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]

[Opublikowany 22 czerwca, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]
    Rankingi THE Young University
    [Opublikowany 03 lipca, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

[Opublikowany 11 maja, 2022]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O Zanjan University of Medical Sciences

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
Imam Street
45154, Zandżan
Iran
Strona Internetowa :

Mapa Zanjan University of Medical Sciences

Najczęściej zadawane pytania

Zanjan University of Medical Sciences zdobył #59 w Iran w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 236 uniwersytetów w Iran.

Zanjan University of Medical Sciences zdobywa # 2 w Zandżan w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Zandżan.

Zanjan University of Medical Sciences jest wymieniony w THE World University Rankings, THE Asia University Ranking, Scimago Institutions Rankings, THE Young University Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall i więcej. Sprawdź wszystkie 8 rankingi Zanjan University of Medical Sciences.

Zanjan University of Medical Sciences osiągnął # 401 w Rankingi THE Young University. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Zanjan University of Medical Sciences.

Zanjan University of Medical Sciences osiągnął najwyższy ranking dla Nauki przyrodnicze. Otrzymał ranking #601 w (Life Sciences). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Zanjan University of Medical Sciences.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Zanjan University of Medical Sciences osiąga #2 wśród uniwersytetów w Iran i #59 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Zanjan University of Medical Sciences.

W naszym rankingu meta Zanjan University of Medical Sciences osiąga ranking # 59 wśród wszystkich uniwersytetów w Iran i University of Tehran osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Zandżan. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.