Rankingi Westminster College (Westminster College)

Położony w dzielnicy Sugar House w Salt Lake City, Utah, Westminster College jest prywatną instytucją, która oferuje zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie w czterech dziedzinach, Arts & Science, Business, Education i Nursing & Health Sciences. Każdego roku do Westminster uczęszcza prawie 3,000 studentów. Kolegium zostało założone przez członków Kościoła Prezbiteriańskiego, choć obecnie nie ma oficjalnej przynależności religijnej.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Westminster College
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 9879.
  • sierpnia 2022: Publikacja . Pozycja w rankingu # 372.
  • listopada 2021: Westminster College zdobył ocenę 459 w najnowszym z Payscale .
  • listopada 2021: Payscale ogłosił najnowsze wyniki z Westminster College na pozycji 394.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 30 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2019]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Westminster College

Informatyka Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Informatyka
Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Medycyna i zdrowie

O Westminster College

PROS

• Klasy są małe, co stwarza warunki do nauki, w których studenci nie muszą rywalizować ze sobą, gdy chcą zadać nauczycielowi pytania dotyczące zadań.
  • Westminster College oferuje programy online dla studentów zapracowanych lub dojrzałych. Są to głównie studia z zakresu administracji biznesowej i pielęgniarstwa.
  • Na terenie kampusu zawsze jest coś do zrobienia, szczególnie popularne są imprezy towarzyskie i koncerty.

CONS

• Menu w jadalni jest powtarzalne, mile widziana byłaby większa różnorodność...
  • Mały rozmiar oznacza, że często trudno jest zachować swoje życie prywatne dla siebie.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
1840 South 1300 East
84105, Salt Lake City
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Westminster College

Inne uniwersytety w Salt Lake City:

Najczęściej zadawane pytania

Westminster College zdobył #1498 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Westminster College zdobywa # 4 w Salt Lake City w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Salt Lake City.

Westminster College jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Forbes: America's Top Colleges, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Kiplinger's Best College Values, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi Westminster College.

Westminster College osiągnął # 217 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Westminster College.

Westminster College osiągnął najwyższy ranking dla Informatyka. Otrzymał ranking #117 w (Computer Science). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Westminster College.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Westminster College osiąga #4 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1498 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Westminster College.

W naszym rankingu meta Westminster College osiąga ranking # 1498 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Salt Lake City. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.