Rankingi University of the West Indies at Mona (University of the West Indies at Mona)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of the West Indies at Mona
  • października 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 181.
  • lipca 2024: University of the West Indies at Mona zdobył ocenę 870 w najnowszym (Business) z Urap .
  • lipca 2024: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki Ranking webometria sieci uniwersytetów z University of the West Indies at Mona na pozycji 1120.
  • czerwca 2024: Us News ogłosił najnowsze wyniki US News: Najlepsze światowe uniwersytety z University of the West Indies at Mona na pozycji 1239.

Rankingi uniwersyteckie

Rankingi tematyczne

Nauki przyrodnicze

Nature Index – najlepsze instytucje akademickie według przedmiotu
    [Opublikowany 15 czerwca, 2024]
    Nauki o środowisku

[Opublikowany 22 lipca, 2024]

[Opublikowany 22 lipca, 2024]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla University of the West Indies at Mona

Rolnictwo URAP University Ranking by Academic Performance - By Field
Nauki o środowisku URAP University Ranking by Academic Performance - By Field
Nauki przyrodnicze

O University of the West Indies at Mona

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1948
Telefon:
Adres:
PO Box 64
Kingston
Jamajka
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa University of the West Indies at Mona

Najczęściej zadawane pytania

University of the West Indies at Mona zdobył #11604 w Jamajka w naszym meta rankingu złożonym z 101 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Jamajka.

University of the West Indies at Mona zdobywa # 1 w Kingston w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Kingston.

University of the West Indies at Mona jest wymieniony w US News: Best Global Universities, QS University Rankings: Latin America & The Caribbean, Scimago Institutions Rankings, Nature Index: Research Leaders Academic Sector, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 8 rankingi University of the West Indies at Mona.

University of the West Indies at Mona osiągnął # 181 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 101 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of the West Indies at Mona.

University of the West Indies at Mona osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #429 w (Public, Environmental & Occupational Health). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of the West Indies at Mona.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 101 rankingów uniwersyteckich University of the West Indies at Mona osiąga #1 wśród uniwersytetów w Jamajka i #11604 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of the West Indies at Mona.

W naszym rankingu meta University of the West Indies at Mona osiąga ranking # 11604 wśród wszystkich uniwersytetów w Jamajka i Mercy College osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Kingston. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.