Rankingi University of St. Thomas (University of St. Thomas)

Założony w 1947 roku w mieście Houston, Texas, University of St. Thomas (UST) jest prywatną katolicką uczelnią z ponad 3000 studentów zapisanych. Oferuje studia licencjackie i magisterskie, a także specjalne programy przygotowawcze. Główny kampus znajduje się w Montrose, obszarze w środkowo-zachodnim Houston, znanym z życia nocnego, jedzenia i scen artystycznych. Jako ciekawostkę można dodać, że wiele biur uniwersytetu znajduje się w domach z lat 30-tych rozsianych po kampusie, w tym w domu z dzieciństwa Howarda Hughesa.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of St. Thomas
  • września 2023: Us News ogłosił najnowsze wyniki z University of St. Thomas na pozycji 216.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 6198.
  • sierpnia 2022: aktualizacja. University of St. Thomas zajmuje miejsce 357.
  • sierpnia 2022: University of St. Thomas zdobył ocenę 253 w najnowszym z Washington Monthly .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 17 września, 2023]

[Opublikowany 30 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

[Opublikowany 28 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 16 maja, 2022]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O University of St. Thomas

PROS

• Na UST panuje silne poczucie wspólnoty. Zamiast atmosfery rywalizacji, jaka panuje na niektórych kampusach uniwersyteckich, studenci znajdują tu stałe wsparcie ze strony otoczenia.
  • Studenci UST mogą korzystać z licznych klubów, stowarzyszeń i imprez na terenie kampusu.
  • Thomas, dzięki wykwalifikowanym nauczycielom i zaawansowanemu programowi nauczania, oferuje bardzo wysoko oceniony program biznesowy.

CONS

• Studenci dojeżdżający często nie uczestniczą w wydarzeniach towarzyskich.
  • Brakuje miejsc parkingowych na terenie kampusu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1947
Telefon:
Adres:
3800 Montrose Boulevard
77006-46, Houston
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • College and Student Life, Activities and Events | University of St. Thomas - Houston, Texas
  • Why Did You Choose to Attend UST? | Celts on the Street | University of St. Thomas, Houston Texas
  • Why I Love Living on Campus | Celts on the Street | University of St. Thomas, Houston Texas
  • Why I Transferred to the University of St. Thomas in Houston, Texas

Mapa University of St. Thomas

Inne uniwersytety w Houston:

Najczęściej zadawane pytania

University of St. Thomas zdobył #1517 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

University of St. Thomas zdobywa # 12 w Houston w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 13 uniwersytetów w Houston.

University of St. Thomas jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, US News Best National Universities, Forbes: America's Top Colleges, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Washington Monthly - National Universities, MONEY Best Colleges in America, ranked by value i więcej. Sprawdź wszystkie 9 rankingi University of St. Thomas.

University of St. Thomas osiągnął # 216 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of St. Thomas.

University of St. Thomas osiągnął najwyższy ranking dla Nauki społeczne i humanistyczne. Otrzymał ranking #231 w (Social Science). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of St. Thomas.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of St. Thomas osiąga #12 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1517 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of St. Thomas.

W naszym rankingu meta University of St. Thomas osiąga ranking # 1517 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Houston. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.