Rankingi University of Prince Edward Island (University of Prince Edward Island)

Uniwersytet Księcia Edwarda (UPEI) jest jedynym uniwersytetem w prowincji Wyspa Księcia Edwarda. Kampus uniwersytetu składa się z 30 budynków i obiektów akademickich, mieszkalnych, administracyjnych i sportowych. Dzięki możliwościom stypendialnym, programom wymiany międzynarodowej i staży zawodowych oraz zaangażowanemu Związkowi Studentów, przyszli studenci każdego rodzaju znajdą coś dla siebie na UPEI.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of Prince Edward Island
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z University of Prince Edward Island na pozycji 1618.
  • lipca 2023: University of Prince Edward Island zdobył ocenę 1529 w najnowszym (Business) z Urap .
  • marca 2023: University of Prince Edward Island zdobył ocenę 51 w najnowszym (Business & Management Studies) z British Quacquarelli Symonds, UK .
  • marca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2151.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 18 stycznia, 2023]

[Opublikowany 07 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2023]
    • #2048

[Opublikowany 28 listopada, 2022]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O University of Prince Edward Island

PROS

• W sąsiedztwie kampusu znajduje się Targ Farmerski, na który studenci chodzą, gdy mają trochę wolnego czasu. Jest to jedno z najczęściej używanych miejsc do spotkań towarzyskich.
  • Częstą pochwałą ze strony uczniów jest to, że klasy są małe, ograniczone do 25 uczniów. Uczniowie podkreślają, że dzięki temu mogą zadawać swoim profesorom wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mogą mieć.
  • Według rankingu Maclean's University Rankings jest wśród 10 najlepszych kanadyjskich uczelni.

CONS

• Wielu uczniów zauważyło, że niektóre sale lekcyjne są wyraźnie stare w porównaniu z innymi, które są ewidentnie nowsze.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1969
Telefon:
+1 902-628-4353
Adres:
550 University Avenue
C1A 4P3, Charlottetown
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • The UPEI International Student Experience
  • Justin Gu
  • Lauren Rainford
  • Brooks Roche

Mapa University of Prince Edward Island

Najczęściej zadawane pytania

University of Prince Edward Island zdobył #44 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

University of Prince Edward Island zdobywa # 1 w Charlottetown w naszym rankingu meta.

University of Prince Edward Island jest wymieniony w Research Infosource: Canada's Top 50 Research Universities, MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, StuDocu World University Ranking - US & Canada, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 9 rankingi University of Prince Edward Island.

University of Prince Edward Island osiągnął # 8 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of Prince Edward Island.

University of Prince Edward Island osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #51 w (Veterinary Science). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of Prince Edward Island.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of Prince Edward Island osiąga #1 wśród uniwersytetów w Kanada i #44 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of Prince Edward Island.

W naszym rankingu meta University of Prince Edward Island osiąga ranking # 44 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.