Rankingi University of Northern British Columbia (University of Northern British Columbia)

Uniwersytet Północnej Kolumbii Brytyjskiej (UNBC) to finansowana ze środków publicznych, prowadząca intensywne badania instytucja szkolnictwa wyższego, znajdująca się w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Jej główny kampus znajduje się tuż obok miasta Prince George, choć posiada również kampusy regionalne w Quesnel, Terrace, Fort St. John i Prince Rupert. Populacja studentów nie jest szczególnie duża, około 3,500, ale UNBC oferuje pełen zakres stopni i dyplomów i jest wśród najlepszych uniwersytetów tej wielkości w kraju. Wiele ważnych kierunków studiów w UNBC jest bezpośrednio związanych z jego północną szerokością geograficzną oraz otaczającymi go lasami i obszarami wiejskimi, dzięki czemu zyskał on miano Zielonego Uniwersytetu Kanady. Wraz z Uniwersytetem Kolumbii Brytyjskiej, UNBC uczestniczy w programie szkolenia lekarzy i pracowników służby zdrowia do pracy w wiejskich obszarach prowincji, gdzie są one w bardzo niedoborze.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of Northern British Columbia
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 3033.
  • grudnia 2023: Urap ogłosił najnowsze wyniki z University of Northern British Columbia na pozycji 1978.
  • grudnia 2023: RUY ogłosił najnowsze wyniki z University of Northern British Columbia na pozycji 6.
  • grudnia 2023: aktualizacja. University of Northern British Columbia zajmuje miejsce 40.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 07 grudnia, 2023]

[Opublikowany 12 października, 2023]

[Opublikowany 07 grudnia, 2023]

[Opublikowany 27 września, 2023]

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]
    • #1972

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]
    Rankingi THE Young University
    [Opublikowany 03 lipca, 2023]
    • #1978

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

[Opublikowany 11 maja, 2022]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 19 października, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla University of Northern British Columbia

Nauki społeczne THE World University Rankings by Subject
Nauki społeczne i humanistyczne
Rolnictwo URAP University Ranking by Academic Performance - By Field

O University of Northern British Columbia

PROS

• Udogodnienia są ulubionym aspektem UNBC, które obejmują dobrze wyposażone biblioteki, centrum ksero, nowoczesne obiekty sportowe, liczne miejsca parkingowe, a nawet centrum opieki nad dziećmi.
  • Studenci doceniają to, że w akademiku każde piętro ma własną usługę WiFi i pralnię, co pomaga uniknąć przesytu zbyt dużą liczbą użytkowników.
  • Zaliczany do 4% najlepszych uniwersytetów na świecie, według Times Higher Education. Zarówno studenci jak i pracodawcy mają gwarancję, że UNBC oferuje wysokiej jakości edukację.

CONS

• Są studenci, którzy czują, że nietraktowani poważnie, gdy zgłaszają problemy z zakwaterowaniem, takie jak usterki elektryczne lub hydrauliczne.
  • Wielu studentów podziela pogląd, że nie ma wystarczającej ilości projektów na świeżym powietrzu, ponieważ okolica jest wspaniała i chcieliby się nią bardziej cieszyć.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+1 250-960-5555
Adres:
3333 University Way
V2N 4Z9, Prince George
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Experience UNBC
  • Student Life
  • The Learning Environment
  • Small University, Big Research

Mapa University of Northern British Columbia

Najczęściej zadawane pytania

University of Northern British Columbia zdobył #28 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

University of Northern British Columbia zdobywa # 1 w Prince George w naszym rankingu meta.

University of Northern British Columbia jest wymieniony w Research Infosource: Canada's Top 50 Research Universities, MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Research Infosource: Canada's Top Research Universities Undergraduate, THE World University Rankings, QS World University Rankings, Scimago Institutions Rankings i więcej. Sprawdź wszystkie 14 rankingi University of Northern British Columbia.

University of Northern British Columbia osiągnął # 2 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of Northern British Columbia.

University of Northern British Columbia osiągnął najwyższy ranking dla Nauki przyrodnicze. Otrzymał ranking #301 w (Ecology). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of Northern British Columbia.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of Northern British Columbia osiąga #1 wśród uniwersytetów w Kanada i #28 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of Northern British Columbia.

W naszym rankingu meta University of Northern British Columbia osiąga ranking # 28 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.