Rankingi University of New England (University of New England)

University of New England, UNE, rozpoczął działalność jako college Uniwersytetu w Sydney, ale stał się niezależną instytucją w latach 50-tych. Kampus uniwersytecki znajduje się w Armidale, w głębi lądu, w połowie drogi między Sydney i Brisbane. UNE ma długą historię edukacji online i jest numerem jeden wśród australijskich uni dla programów online. W tym samym czasie, UNE ma rozbudowany system mieszkalnych kolegiów, jeden z największych w kraju, a około połowa ich wewnętrznych studentów wybrać do życia w jednym z ich rezydencji kampusu.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla University of New England
  • marca 2024: aktualizacja. University of New England zajmuje miejsce 2121.
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 667.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 755.
  • lipca 2023: Nowa edycja (Economics & Business). University of New England zdobył ocenę #218.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 05 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Medycyna i zdrowie

Medycyna

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla University of New England

Edukacja QS World University Rankings By Subject
Medycyna QS World University Rankings By Subject
Medycyna i zdrowie

O University of New England

PROS

• UNE jest ekspertem w dziedzinie programów online, a znaczny wybór dostępnych kursów gwarantuje, że potencjalni studenci znajdą materiały zgodne z ich celami zawodowymi.
  • Fantastyczne opcje mieszkaniowe idealne dla studentów, aby znaleźć wsparcie rówieśnicze, którego mogą potrzebować z dala od domu oraz aby poznać i nawiązać przyjaźnie.

CONS

• Informacje zwrotne od korepetytorów są zazwyczaj powolne. Można by to poprawić, poprawiając stosunek liczby studentów do liczby nauczycieli...
  • Skargi na brak jednolitości w stylu nauczania wykładowców były problemem dla niektórych studentów.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1938
Telefon:
Adres:
University of New England
2351, Armidale
Australia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Living on Campus at UNE
  • UNE Nursing: A Passion for Helping Others (BSN Program)
  • A Student's Perspective on Studying Abroad in Morocco
  • Student Sam Saleh, UNE Academy of Digital Sciences
  • UNE Student: Research Opportunities

Mapa University of New England

Najczęściej zadawane pytania

University of New England zdobył #38 w Australia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 42 uniwersytetów w Australia.

University of New England zdobywa # 1 w Armidale w naszym rankingu meta.

University of New England jest wymieniony w QS World University Rankings, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, NTU Performance Ranking of Scientific Papers, StuDocu World University Ranking - Oceania, QS World University Rankings: Sustainability i więcej. Sprawdź wszystkie 9 rankingi University of New England.

University of New England osiągnął # 7 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi University of New England.

University of New England osiągnął najwyższy ranking dla Rolnictwo. Otrzymał ranking #151 w (Agriculture & Forestry). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe University of New England.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich University of New England osiąga #1 wśród uniwersytetów w Australia i #38 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi University of New England.

W naszym rankingu meta University of New England osiąga ranking # 38 wśród wszystkich uniwersytetów w Australia i The University of Melbourne osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.