Rankingi The University of Notre Dame Australia (The University of Notre Dame Australia)

University of Notre Dame Australia, z siedzibą w portowym mieście Fremantle na południowo-zachodnim wybrzeżu, jest prywatnym, katolickim uniwersytetem. Religijny charakter tej instytucji wysuwa na pierwszy plan ideę edukacji etycznej, zgodnej z wartościami katolickimi, choć studenci mogą pochodzić (i pochodzą) z innych wyznań (lub w ogóle nie pochodzić). Niewielkie rozmiary uczelni i jej położenie w małym mieście pomagają w osiągnięciu poczucia wspólnoty z dala od domu.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla The University of Notre Dame Australia
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2526.
  • grudnia 2023: aktualizacja. The University of Notre Dame Australia zajmuje miejsce 1617.
  • października 2023: The University of Notre Dame Australia zdobył ocenę 151 w najnowszym (Textile Science and Engineering) z ShanghaiRanking Consultancy .
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z The University of Notre Dame Australia na pozycji 2748.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

Medycyna

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla The University of Notre Dame Australia

Psychologia URAP University Ranking by Academic Performance - By Field
Nauki społeczne i humanistyczne
Medycyna QS World University Rankings By Subject
Medycyna i zdrowie

O The University of Notre Dame Australia

PROS

• Na Uniwersytecie Notre Dame w Australii udaje się łączyć praktyki wiary chrześcijańskiej z wysokiej jakości nauką.
  • Klasy są na ogół małe, co poprawia uczestnictwo studentów i ostatecznie sukces studentów.
  • University of Notre Dame Australia oferuje ścieżkę wejścia dla kandydatów, którzy nie spełniają wymagań dla kursów licencjackich, zwanych Tertiary Pathway Program, który otwiera możliwość zapisania się na różne kierunki. Niektóre opcje obejmują Szkołę Biznesu lub Szkołę Filozofii i Teologii.

CONS

• Praktyki organizowane przez uczelnię mogą nie być warte Twojego czasu. A przynajmniej tak sugerują liczne skargi słyszane od studentów.

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
19 Mouat Street
Fremantle
Australia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • A university as unique as you. Notre Dame.
  • Lola International Business student
  • Geraldton student Amy Bradley talks about studying Law at Notre Dame
  • Medicine at Notre Dame University
  • Isabella Franz - Business at Notre Dame

Mapa The University of Notre Dame Australia

Najczęściej zadawane pytania

The University of Notre Dame Australia zdobył #39 w Australia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 42 uniwersytetów w Australia.

The University of Notre Dame Australia zdobywa # 1 w Fremantle w naszym rankingu meta.

The University of Notre Dame Australia jest wymieniony w QS World University Rankings, US News: Best Global Universities, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, StuDocu World University Ranking - Oceania i więcej. Sprawdź wszystkie 10 rankingi The University of Notre Dame Australia.

The University of Notre Dame Australia osiągnął # 30 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi The University of Notre Dame Australia.

The University of Notre Dame Australia osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #151 w (Nursing). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe The University of Notre Dame Australia.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich The University of Notre Dame Australia osiąga #1 wśród uniwersytetów w Australia i #39 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi The University of Notre Dame Australia.

W naszym rankingu meta The University of Notre Dame Australia osiąga ranking # 39 wśród wszystkich uniwersytetów w Australia i The University of Melbourne osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.