Rankingi Technological University of Bolívar (Technological University of Bolívar)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Technological University of Bolívar
  • marca 2024: Technological University of Bolívar zdobył ocenę 3049 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • września 2023: Technological University of Bolívar zdobył ocenę 251 w najnowszym Ranking uniwersytetów QS: Ameryka Łacińska i Karaiby z British Quacquarelli Symonds, UK .
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 4496.
  • lipca 2023: Technological University of Bolívar zdobył ocenę 101 w najnowszym z THE Times Higher Education, UK .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 04 lipca, 2023]
    Ranking uniwersytetów QS: Ameryka Łacińska i Karaiby
    [Opublikowany 13 września, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O Technological University of Bolívar

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1970
Telefon:
Adres:
Parque Industrial y Tecnolócico Carlos Vélez Pombo, Ternera KM 1 Vía a Turbaco
905, Cartagena de Indias
Kolumbia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Technological University of Bolívar

Najczęściej zadawane pytania

Technological University of Bolívar zdobył #30 w Kolumbia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 110 uniwersytetów w Kolumbia.

Technological University of Bolívar zdobywa # 2 w Cartagena de Indias w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w Cartagena de Indias.

Technological University of Bolívar jest wymieniony w QS World University Rankings, THE Latin America Rankings, QS University Rankings: Latin America & The Caribbean, Scimago Institutions Rankings, StuDocu World University Ranking - Latin America, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi Technological University of Bolívar.

Technological University of Bolívar osiągnął # 101 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Technological University of Bolívar.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Technological University of Bolívar osiąga #2 wśród uniwersytetów w Kolumbia i #30 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Technological University of Bolívar.

W naszym rankingu meta Technological University of Bolívar osiąga ranking # 30 wśród wszystkich uniwersytetów w Kolumbia i National University of Colombia osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Cartagena de Indias. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.