Rankingi Tashkent State University of Economics (Tashkent State University of Economics)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Tashkent State University of Economics
  • marca 2024: Tashkent State University of Economics zdobył ocenę 4680 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • listopada 2023: Tashkent State University of Economics zdobył ocenę 401 w najnowszym z British Quacquarelli Symonds, UK .
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 4201.
  • czerwca 2023: THE World University Impact Rankings - Ogółem aktualizacja. Tashkent State University of Economics zajmuje miejsce 1001.

O Tashkent State University of Economics

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
49, Uzbekistanskaya
100003, Taszkent
Uzbekistan
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Tashkent State University of Economics

Najczęściej zadawane pytania

Tashkent State University of Economics zdobył #0 w Uzbekistan w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 57 uniwersytetów w Uzbekistan.

Tashkent State University of Economics zdobywa # 18 w Taszkent w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 28 uniwersytetów w Taszkent.

Tashkent State University of Economics osiągnął # 401 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Tashkent State University of Economics.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Tashkent State University of Economics osiąga #18 wśród uniwersytetów w Uzbekistan i #0 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Tashkent State University of Economics.