Rankingi Shahjalal University of Science and Technology (Shahjalal University of Science and Technology)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Shahjalal University of Science and Technology
  • marca 2024: Shahjalal University of Science and Technology zdobył ocenę 2349 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • grudnia 2023: Nowa edycja . Shahjalal University of Science and Technology zdobył ocenę #2171.
  • listopada 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 401.
  • października 2023: Nowa edycja (Business and Economics). Shahjalal University of Science and Technology zdobył ocenę #1001.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 08 listopada, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 19 października, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Shahjalal University of Science and Technology

Inżynieria THE World University Rankings by Subject

O Shahjalal University of Science and Technology

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1986
Telefon:
Adres:
Kumargaon
3114, Sylhet
Bangladesz
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Shahjalal University of Science and Technology

Najczęściej zadawane pytania

Shahjalal University of Science and Technology zdobył #9 w Bangladesz w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 98 uniwersytetów w Bangladesz.

Shahjalal University of Science and Technology zdobywa # 1 w Sylhet w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Sylhet.

Shahjalal University of Science and Technology jest wymieniony w THE World University Rankings, QS World University Rankings, QS University Rankings: Asia, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 5 rankingi Shahjalal University of Science and Technology.

Shahjalal University of Science and Technology osiągnął # 401 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Shahjalal University of Science and Technology.

Shahjalal University of Science and Technology osiągnął najwyższy ranking dla Inżynieria. Otrzymał ranking #1001 w (Engineering). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Shahjalal University of Science and Technology.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Shahjalal University of Science and Technology osiąga #1 wśród uniwersytetów w Bangladesz i #9 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Shahjalal University of Science and Technology.

W naszym rankingu meta Shahjalal University of Science and Technology osiąga ranking # 9 wśród wszystkich uniwersytetów w Bangladesz i University of Dhaka osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Sylhet. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.