Rankingi Royal Northern College of Music ()

Royal Northern College of Music (RNCM) jest członkiem Associated Board of the Royal Schools of Music i znajduje się w szybko rozwijającym się mieście Manchester w Anglii. Kolegium podzielone jest na różne wydziały, w zależności od rodzaju instrumentu, na którym uczą się studenci - mogą to być instrumenty smyczkowe, klawiszowe lub dęte.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business, Management and Marketing). Pozycja w rankingu # 26.
  • września 2023: The Guardian News and Media Limited ogłosił najnowsze wyniki (Business and Management) z na pozycji 12.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 7966.
  • czerwca 2023: Publikacja (Business & Management Studies). Pozycja w rankingu # 14.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka The Guardian University League Tables by Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów:
4.3 (na podstawie ocen uczniów 691 )
Google ratings:
4.3 (na podstawie ocen uczniów 691 )

"Mój pierwszy rok studiowania Muzyki Popularnej był jak dotąd przyjemnością i już zaczynam rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, którzy cenią moje umiejętności edycji dźwięku. Zostałem skontaktowany z firmą przez RNCM i jestem podekscytowany perspektywą mojej kariery w muzyce po raz pierwszy."

"Obiekty koncertowe na miejscu są tak imponujące, jak można się spodziewać po uczelni muzycznej, i oferują niesamowity sposób na zdobycie doświadczenia wykonawczego ze względu na to, że są wykorzystywane do pokazów, w których może uczestniczyć publiczność. Chciałabym mieszkać na terenie kampusu, ale nie mają własnych akademików. Ogólnie rzecz biorąc, to świetne doświadczenie, mogę je tylko polecić."

PROS

• Kampus RNCM przy Oxford Road jest dobrze skomunikowany z środkami transportu publicznego, dzięki czemu można wygodnie dojeżdżać na studia każdego dnia. Studenci twierdzą również, że okolice budynku są doskonałym miejscem do spędzania czasu w towarzystwie kolegów.
  • Małe grupy maksymalizują czas kontaktu z nauczycielami RNCM, którzy, jak twierdzą studenci, są utalentowanymi i doświadczonymi profesjonalistami w swojej specjalności muzycznej.
  • Jeśli chodzi o to, jak spędzić wolny czas po zajęciach, Manchester oferuje wiele atrakcji życia nocnego, koncertów i zajęć dodatkowych. Dla tych, którzy nie korzystają z samochodu, transport publiczny w mieście cieszy się opinią niezawodnego i niedrogiego.

CONS

• Uczniowie często krytykują, że niektóre części budynku są stare i wymagają konserwacji. Mimo to większość studentów RNCM chwali jakość obiektów.
  • Nie ma możliwości zakwaterowania na miejscu, ale RNCM współpracuje z Unite Students i Charles Grove, oferując kandydatom opcje mieszkaniowe.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
124 Oxford Rd
M13 9RD, Manchester
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Junior RNCM
  • RNCM Alumni | James Hendry
  • RNCM Alumni | Simon Keenlyside
  • RNCM Alumni | Tom Harrold - Composer

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Chiny:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
United States:
Singapur:
Australia:
Rosja:
Szwajcaria:
Japonia:
Korea (South):
Malezja:
Republika Chińska:
Nowa Zelandia:
Kanada:
Brazylia:

Inne uniwersytety w Manchester:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #120 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 3 w Manchester w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 10 uniwersytetów w Manchester.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 7966 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #4 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #3 wśród uniwersytetów w Anglia i #120 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 120 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Manchester. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.