Rankingi Royal Military College of Canada (Royal Military College of Canada)

Royal Military College of Canada (RMC), z siedzibą w Kingston, jest uczelnią wojskową, której głównym celem jest szkolenie kadetów do służby wojskowej. Jest to również jedyna federalna organizacja w Kanadzie, która ma możliwość przyznawania oficjalnie uznanych stopni naukowych. Programy są dostępne zarówno dla studentów studiów licencjackich jak i magisterskich, z możliwością wyboru pomiędzy studiami w kampusie, a studiami zdalnymi online.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Royal Military College of Canada
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z Royal Military College of Canada na pozycji 3018.
  • grudnia 2023: Royal Military College of Canada zdobył ocenę 43 w najnowszym z RUY .
  • grudnia 2023: Royal Military College of Canada zdobył ocenę 15 w najnowszym z RUY .
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 3888.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 07 grudnia, 2023]

[Opublikowany 07 grudnia, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Royal Military College of Canada

PROS

• Dostępne czesne dla studentów krajowych, poniżej 7,000 dolarów kanadyjskich.
  • Mimo, że jest to uczelnia wojskowa z tradycjami, oferuje nowoczesny i odpowiedni program nauczania, przygotowujący studentów do podjęcia pracy w ogólnym sensie.
  • Royal Military College of Canada jest jedyną organizacją federalną, która przyznaje oficjalne stopnie naukowe w całym kraju.

CONS

• Powtarzającą się skargą ze strony studentów jest to, że menu stołówki jest ograniczone, często oferując wielokrotnie te same potrawy.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+1 613-541-6000
Adres:
PO Box 17000, Station Forces
K7K 7B4, Kingston CA
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Royal Military College of Canada

Inne uniwersytety w Kingston CA:

Najczęściej zadawane pytania

Royal Military College of Canada zdobył #48 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Royal Military College of Canada zdobywa # 2 w Kingston CA w naszym rankingu meta.

Royal Military College of Canada jest wymieniony w Research Infosource: Canada's Top 50 Research Universities, Research Infosource: Canada's Top Research Universities Undergraduate, Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 4 rankingi Royal Military College of Canada.

Royal Military College of Canada osiągnął # 15 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Royal Military College of Canada.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Royal Military College of Canada osiąga #2 wśród uniwersytetów w Kanada i #48 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Royal Military College of Canada.

W naszym rankingu meta Royal Military College of Canada osiąga ranking # 48 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.