Rankingi Polytechnic School of Montreal (Polytechnic School of Montreal)

Polytechnique Montréal, dawniej znana jako École Polytechnique de Montréal, jest dwujęzyczną uczelnią inżynierską, która oferuje studia magisterskie i podyplomowe, i jest bardzo dobrze znana z aktywności w badaniach. Instytucja ta oferuje więcej programów inżynierskich niż jakakolwiek inna w kraju, w tym Aerospace, Biomedical i Nuclear, by wymienić tylko kilka.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Polytechnic School of Montreal
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z Polytechnic School of Montreal na pozycji 789.
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 946.
  • lipca 2023: Nowa edycja . Polytechnic School of Montreal zdobył ocenę #788.
  • lipca 2023: (Business) aktualizacja. Polytechnic School of Montreal zajmuje miejsce 977.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 06 września, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Inżynieria chemiczna

Inżynieria lądowa

Inżynieria środowiska

Inżynieria mechaniczna

Nauki społeczne i humanistyczne

Ekonomia

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Polytechnic School of Montreal

Inżynieria lądowa URAP University Ranking by Academic Performance - By Field
Ekonomia URAP University Ranking by Academic Performance - By Field
Nauki społeczne i humanistyczne
Rolnictwo URAP University Ranking by Academic Performance - By Field

O Polytechnic School of Montreal

PROS

• Z rocznym budżetem bliskim 1 mln dolarów, jeśli chodzi o zbiory dokumentów wyspecjalizowane w naukach stosowanych i technologiach, ich biblioteka nie ma sobie równych.
  • Uczniowie mają zapewnione bezpłatne warsztaty, jak najlepiej korzystać z zasobów akademickich szkoły, ponieważ ogromny zakres materiałów może być na początku onieśmielający.
  • Uznany uniwersytet badawczy, z licznymi nagrodami za częstotliwość cytowania ich badań w czasopismach naukowych.

CONS

• Wielu uczniów stwierdziło, że w klasie panuje nadmierna zależność od PowerPointa.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+1 514-340-4711
Adres:
CP 6079, Succursale Centre Ville
H3C 3A7, Montreal
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Choisir Poly… Vivre Montréal!
  • Nabil Fates - Polytechnique Montréal
  • Études supérieures - Polytechnique Montréal
  • Sabrina Watelle - Polytechnique Montréal

Mapa Polytechnic School of Montreal

Inne uniwersytety w Montreal:

Najczęściej zadawane pytania

Polytechnic School of Montreal zdobył #37 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Polytechnic School of Montreal zdobywa # 6 w Montreal w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 6 uniwersytetów w Montreal.

Polytechnic School of Montreal jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, StuDocu World University Ranking - US & Canada, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 5 rankingi Polytechnic School of Montreal.

Polytechnic School of Montreal osiągnął # 258 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Polytechnic School of Montreal.

Polytechnic School of Montreal osiągnął najwyższy ranking dla Inżynieria. Otrzymał ranking #111 w (Industrial & Manufacturing Engineering). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Polytechnic School of Montreal.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Polytechnic School of Montreal osiąga #6 wśród uniwersytetów w Kanada i #37 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Polytechnic School of Montreal.

W naszym rankingu meta Polytechnic School of Montreal osiąga ranking # 37 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Montreal. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.