Rankingi Plymouth College of Art ()

Plymouth College of Art to specjalistyczna szkoła sztuki i projektowania, znajdująca się w angielskim mieście Plymouth. Kampus szkoły znajduje się w centrum miasta i jest podzielony na cztery oddzielne budynki. W każdym z nich znajdują się nowoczesne pomieszczenia, w których odbywają się zajęcia z takich przedmiotów, jak sztuka piękna, film, animacja i wiele innych.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: (Business and Management) aktualizacja. zajmuje miejsce 32.
  • czerwca 2023: zdobył ocenę 73 w najnowszym (Business & Management Studies) z The University League Tables .

Rankingi uniwersyteckie

Rankingi tematyczne

Design

Projektowanie graficzne

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Projektowanie wnętrz

[Opublikowany 09 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Projektowanie wnętrz The Guardian University League Tables by Subject
Design

"Biblioteka jest pełna materiałów, z których możemy korzystać, takich jak aktualne prenumeraty czasopism i książki, których zakup byłby kosztowny. Od studentów oczekuje się, że będą uczyć się samodzielnie, więc myślę, że nowi studenci nie powinni oczekiwać tutaj dużej pomocy przy zadaniach. Osobiście lubię takie podejście, ponieważ daje mi ono więcej swobody".

"Dla mnie, jako studenta fotografii, tutejsze udogodnienia nie mogłyby być lepsze. Istnieje system rezerwacji drogiego i wysokiej jakości sprzętu, a także dostęp do ciemni oraz pomieszczeń do edycji audio i wideo."

PROS

• Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy studentów jest to, że uczelnia zapewnia wyjątkowe wyposażenie i materiały na wszystkie kursy, w tym wysokiej klasy sprzęt, taki jak aparaty fotograficzne Hassleblad i tablety graficzne, które można wypożyczyć.
  • Nauczyciele pomagają uczniom w znalezieniu praktyk zawodowych, a odbywa się to poprzez uwzględnienie zainteresowań i celów zawodowych każdej osoby w celu znalezienia praktyki, która będzie naprawdę korzystna dla ucznia.

CONS

• Niewiele czasu poświęca się na nauczanie w klasie, ponieważ od uczniów oczekuje się, że będą się uczyć samodzielnie, w wielu przypadkach poza klasą.
  • Powtarzającą się opinią na temat kursów jest to, że niektóre programy nie są tak szczegółowe, jak się o nich mówi, i w rzeczywistości uczą bardziej ogólnego programu nauczania.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+44 (0)1752 203434
Adres:
Tavistock Pl
PL4 8AT, Plymouth
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Alex's Student Vlog
  • Postgrad student talks about life at Plymouth College of Art

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Kampusy

Inne uniwersytety w Plymouth:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #305 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 4 w Plymouth w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Plymouth.

osiągnął najwyższy ranking dla Design. Otrzymał ranking #7 w (Interior Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #4 wśród uniwersytetów w Anglia i #305 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 305 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Plymouth. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.