Rankingi Ontario College of Art and Design University (Ontario College of Art and Design University)

Ontario College of Art and Design, znany również jako OCAD, jest finansowaną ze środków publicznych uczelnią artystyczną i projektową znajdującą się w Toronto, Ontario. Dla niektórych interesujące może być to, że jest to największa i najstarsza instytucja edukacyjna w zakresie sztuki i projektowania w całej Kanadzie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Ontario College of Art and Design University
  • lipca 2023: aktualizacja. Ontario College of Art and Design University zajmuje miejsce 5509.
  • marca 2023: British Quacquarelli Symonds, UK ogłosił najnowsze wyniki (Business & Management Studies) z Ontario College of Art and Design University na pozycji 51.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Ontario College of Art and Design University

PROS

• Studenci podkreślają nowoczesną i artystyczną architekturę budynków kampusu, a także zauważają, że kampus jest utrzymywany w idealnej czystości o każdej porze.
  • Wspólnym punktem pochwały ze strony uczących się jest to, że istnieje kultura wzajemnego wsparcia okazywanego sobie przez uczniów.
  • Wysoko oceniane przez QS na skalę światową za swoje wysokiej jakości programy Art & Design.

CONS

• Najczęstszym zarzutem jest to, że zasoby szkoły mogłyby być bardziej nowoczesne, ponieważ wyposażenie pracowni jest nieco przestarzałe i nie spełnia oczekiwanych standardów.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
+1 416-977-6000
Adres:
100 McCaul Street
Toronto
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Experiential Learning at OCAD University
  • Student Feedback on Courses
  • Interviews with Graduate Digital Futures Students
  • OCAD University - Graphic Design
  • OCAD University - Material Art & Design

Mapa Ontario College of Art and Design University

Inne uniwersytety w Toronto:

Najczęściej zadawane pytania

Ontario College of Art and Design University zdobył #63 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Ontario College of Art and Design University zdobywa # 4 w Toronto w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Toronto.

Ontario College of Art and Design University jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 2 rankingi Ontario College of Art and Design University.

Ontario College of Art and Design University osiągnął # 5509 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Ontario College of Art and Design University.

Ontario College of Art and Design University osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #51 w (Art & Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Ontario College of Art and Design University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Ontario College of Art and Design University osiąga #4 wśród uniwersytetów w Kanada i #63 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Ontario College of Art and Design University.

W naszym rankingu meta Ontario College of Art and Design University osiąga ranking # 63 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Toronto. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.