Rankingi Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin (Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin
  • lipca 2023: Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin zdobył ocenę 6248 w najnowszym z Webometrics .
  • czerwca 2023: Publikacja THE World University Impact Rankings - Ogółem. Pozycja w rankingu # 1001.
  • maja 2023: aktualizacja. Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin zajmuje miejsce 1178.
  • maja 2023: aktualizacja. Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin zajmuje miejsce 1167.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

O Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
pl. Instituckaja 2
644008, Omsk
Rosja
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin

Najczęściej zadawane pytania

Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin zdobył #229 w Rosja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 381 uniwersytetów w Rosja.

Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin zdobywa # 3 w Omsk w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 7 uniwersytetów w Omsk.

Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin jest wymieniony w RUR World University Rankings, RUR Reputation Ranking, RUR Academic Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Sprawdź wszystkie 5 rankingi Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin.

Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin osiągnął # 1001 w THE World University Impact Rankings - Ogółem. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin osiąga #3 wśród uniwersytetów w Rosja i #229 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin.

W naszym rankingu meta Omsk State Agrarian University n.a. P. A. Stolypin osiąga ranking # 229 wśród wszystkich uniwersytetów w Rosja i Moscow State University M. V. Lomonosov osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Omsk. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.