Rankingi Norwegian School of Sport Sciences (Norwegian School of Sport Sciences)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Norwegian School of Sport Sciences
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2169.
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2118.
  • grudnia 2023: Nowa edycja (Sport Science). Norwegian School of Sport Sciences zdobył ocenę #3.
  • października 2023: ShanghaiRanking Consultancy ogłosił najnowsze wyniki (Textile Science and Engineering) z Norwegian School of Sport Sciences na pozycji 301.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 27 października, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Norwegian School of Sport Sciences

Edukacja GRAS Global Ranking of Academic Subjects - ShanghaiRanking

O Norwegian School of Sport Sciences

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1968
Telefon:
Adres:
PB 4014, Ullevål Stadion
806, Oslo
Norwegia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Norwegian School of Sport Sciences

Najczęściej zadawane pytania

Norwegian School of Sport Sciences zdobył #13 w Norwegia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 29 uniwersytetów w Norwegia.

Norwegian School of Sport Sciences zdobywa # 4 w Oslo w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 11 uniwersytetów w Oslo.

Norwegian School of Sport Sciences jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi Norwegian School of Sport Sciences.

Norwegian School of Sport Sciences osiągnął # 1600 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Norwegian School of Sport Sciences.

Norwegian School of Sport Sciences osiągnął najwyższy ranking dla Wychowanie fizyczne. Otrzymał ranking #3 w (Sport Science). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Norwegian School of Sport Sciences.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Norwegian School of Sport Sciences osiąga #4 wśród uniwersytetów w Norwegia i #13 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Norwegian School of Sport Sciences.

W naszym rankingu meta Norwegian School of Sport Sciences osiąga ranking # 13 wśród wszystkich uniwersytetów w Norwegia i University of Oslo osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Oslo. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.