Rankingi Northern Ontario School of Medicine (Northern Ontario School of Medicine)

Northern Ontario School of Medicine (NOSM) jest szkołą medyczną, która pełni podwójną funkcję: kształci lekarzy i przyczynia się do rozwoju opieki zdrowotnej w północnym Ontario. NOSM jest pierwszą kanadyjską szkołą medyczną prowadzoną przez dwa uniwersytety, Laurentian University i Lakehead University, które są od siebie oddalone o ponad 1000 kilometrów.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Northern Ontario School of Medicine
  • lipca 2023: Northern Ontario School of Medicine zdobył ocenę 3359 w najnowszym z Webometrics .
  • lipca 2023: Publikacja (Business). Pozycja w rankingu # 881.
  • marca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 3255.
  • listopada 2022: Urap ogłosił najnowsze wyniki z Northern Ontario School of Medicine na pozycji 2187.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 28 listopada, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Northern Ontario School of Medicine

PROS

• Najczęstszą opinią studentów NOSM jest to, że obiekty są na wysokim poziomie.
  • Wielu studentów NOSM zostało lekarzami, dając nowym studentom pewność, że jest to instytucja, która produkuje licencjonowane zawody medyczne.
  • Jedną z głównych korzyści, jeśli chodzi o zadowolenie uczniów, jest fakt, że szkoła utrzymuje małe klasy.

CONS

• Niektórzy studenci skarżyli się, że warunki pobytu na miejscu są niejasne, dlatego zaleca się bezpośrednią rozmowę z pracownikiem administracji, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Kluczowe fakty

Adres:
Thunder Bay
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • CampMED

Mapa Northern Ontario School of Medicine

Inne uniwersytety w Thunder Bay:

Najczęściej zadawane pytania

Northern Ontario School of Medicine zdobył #55 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Northern Ontario School of Medicine zdobywa # 2 w Thunder Bay w naszym rankingu meta.

Northern Ontario School of Medicine jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 4 rankingi Northern Ontario School of Medicine.

Northern Ontario School of Medicine osiągnął # 2187 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Northern Ontario School of Medicine.

Northern Ontario School of Medicine osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #881 w (Medical and Health Sciences). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Northern Ontario School of Medicine.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Northern Ontario School of Medicine osiąga #2 wśród uniwersytetów w Kanada i #55 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Northern Ontario School of Medicine.

W naszym rankingu meta Northern Ontario School of Medicine osiąga ranking # 55 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.