Rankingi Ningbo University of Technology (Ningbo University of Technology)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Ningbo University of Technology
  • marca 2024: Ningbo University of Technology zdobył ocenę 2574 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2175.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 4132.
  • lipca 2023: Urap ogłosił najnowsze wyniki (Business) z Ningbo University of Technology na pozycji 1354.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 29 marca, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Ningbo University of Technology

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
Ningbo
Chiny
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Ningbo University of Technology

Najczęściej zadawane pytania

Ningbo University of Technology zdobył #315 w Chiny w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 732 uniwersytetów w Chiny.

Ningbo University of Technology zdobywa # 3 w Ningbo w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 5 uniwersytetów w Ningbo.

Ningbo University of Technology jest wymieniony w BCUR Best Chinese Universities Ranking - ShanghaiRanking, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 5 rankingi Ningbo University of Technology.

Ningbo University of Technology osiągnął # 303 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Ningbo University of Technology.

Ningbo University of Technology osiągnął najwyższy ranking dla Nauki przyrodnicze. Otrzymał ranking #1354 w (Chemical Sciences). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Ningbo University of Technology.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Ningbo University of Technology osiąga #3 wśród uniwersytetów w Chiny i #315 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Ningbo University of Technology.

W naszym rankingu meta Ningbo University of Technology osiąga ranking # 315 wśród wszystkich uniwersytetów w Chiny i Tsinghua University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Ningbo. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.