Rankingi National Institute of Scientific Research (National Institute of Scientific Research)

Institut National de la Recherche Scientifique (INRS), czyli Narodowy Instytut Badań Naukowych, jest uniwersytetem skoncentrowanym na badaniach, który oferuje wyłącznie kursy i programy dla absolwentów. INRS koncentruje się na czterech sektorach: energia, materiały i telekomunikacja; zdrowie ludzi, zwierząt i środowiska; woda, ziemia i środowisko; oraz urbanizacja, kultura i społeczeństwo.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla National Institute of Scientific Research
  • lipca 2023: aktualizacja. National Institute of Scientific Research zajmuje miejsce 1133.
  • czerwca 2023: THE Times Higher Education, UK ogłosił najnowsze wyniki THE World University Impact Rankings - Ogółem z National Institute of Scientific Research na pozycji 801.
  • marca 2023: National Institute of Scientific Research zdobył ocenę 1001 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • stycznia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 26.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 18 stycznia, 2023]

[Opublikowany 22 czerwca, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

O National Institute of Scientific Research

PROS

• Uczniowie podkreślają liczność dostępnych usług dla uczniów, w tym warsztaty dotyczące zatrudnienia, zdrowia psychicznego i radzenia sobie ze stresem.
  • Powtarzającą się opinią absolwentów jest to, że znalezienie pracy po studiach jest stosunkowo łatwe, co prawdopodobnie jest związane z rangą i prestiżem INRS.
  • Jedna z niewielu instytucji oferujących stopień naukowy związany ze zdrowiem środowiskowym, oferująca kursy i programy o szerokim zakresie tematów związanych z ochroną środowiska.

CONS

• Niektórzy studenci donoszą, że proces przyjęć może być powolny, szczególnie w przypadku wniosków od studentów zagranicznych, dlatego zalecane jest złożenie wszystkich wniosków tak wcześnie, jak to możliwe.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1969
Adres:
490 rue Couronne
G1K 9A9, Québec
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Étudier à l'Institut national de la recherche scientifique : choisir tous les atouts pour réussir
  • Étudiants-chercheurs en sciences de l'eau
  • Vox pop sur l'Université INRS (English)
  • Étudiants-chercheurs en sciences de la Terre

Mapa National Institute of Scientific Research

Inne uniwersytety w Québec:

Najczęściej zadawane pytania

National Institute of Scientific Research zdobył #37 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

National Institute of Scientific Research zdobywa # 2 w Québec w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w Québec.

National Institute of Scientific Research jest wymieniony w Research Infosource: Canada's Top 50 Research Universities, CWTS Leiden Ranking, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Sprawdź wszystkie 6 rankingi National Institute of Scientific Research.

National Institute of Scientific Research osiągnął # 26 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi National Institute of Scientific Research.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich National Institute of Scientific Research osiąga #2 wśród uniwersytetów w Kanada i #37 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi National Institute of Scientific Research.

W naszym rankingu meta National Institute of Scientific Research osiąga ranking # 37 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Québec. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.