Rankingi Mount Saint Vincent University (Mount Saint Vincent University)

Mount Saint Vincent University (MSVU), inaczej znany jako The Mount, jest finansowaną ze środków publicznych instytucją szkolnictwa wyższego, która koncentruje się głównie na programach studiów licencjackich w dziedzinie sztuki, nauk ścisłych i edukacji, choć oferuje również kilka stopni naukowych, jak również dyplomy i certyfikaty szkoleń zawodowych. Położony na obrzeżach miasta Halifax, Nowa Szkocja, kampus MSVU jest zalesioną, naturalną przestrzenią z pięknym widokiem na port poniżej. Wszystkie główne budynki są połączone zamkniętym przejściem, więc studenci mogą przejść z jednego budynku do drugiego bez konieczności martwienia się o pogodę. Ciało 4,000+ studentów jest zróżnicowane i przyjmuje międzynarodowych studentów z ponad 70 krajów.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Mount Saint Vincent University
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z Mount Saint Vincent University na pozycji 4175.
  • października 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 15.
  • lipca 2023: Nowa edycja . Mount Saint Vincent University zdobył ocenę #2823.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 12 października, 2023]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Mount Saint Vincent University

PROS

• Studenci doceniają fakt, że kampus znajduje się zaledwie kilka minut drogi od centrum Halifaxu.Daje to studentom możliwość mieszkania poza kampusem, jak również dostęp do zakupów i rozrywki w mieście.
  • Zaletą studiowania na MSVU jest to, że liczba klas jest mniejsza niż 25 studentów, co oznacza, że uczącym się łatwiej jest uczestniczyć w zajęciach, jak również prosić o pomoc w razie potrzeby.
  • Silne rankingi Maclean's w kategorii Primarily Undergraduate.

CONS

• Wielu studentów miało doświadczenie, że uniwersytet może być powolny w odpowiadaniu na e -maile, więc może być zalecane, aby zadzwonić bezpośrednio.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
166 Bedford Highway
B3M 2J6, Halifax
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • See Yourself at the Mount
  • Why did you come to The Mount?
  • Senior Varsity Video 2021
  • Mystic Memories 2017-2018
  • Mount Saint Vincent University Tourism & Hospitality Management

Mapa Mount Saint Vincent University

Inne uniwersytety w Halifax:

Najczęściej zadawane pytania

Mount Saint Vincent University zdobył #88 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Mount Saint Vincent University zdobywa # 4 w Halifax w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 6 uniwersytetów w Halifax.

Mount Saint Vincent University jest wymieniony w MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 3 rankingi Mount Saint Vincent University.

Mount Saint Vincent University osiągnął # 15 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Mount Saint Vincent University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Mount Saint Vincent University osiąga #4 wśród uniwersytetów w Kanada i #88 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Mount Saint Vincent University.

W naszym rankingu meta Mount Saint Vincent University osiąga ranking # 88 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of British Columbia osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Halifax. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.