Rankingi Karaganda State Technical University (Karaganda State Technical University)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Karaganda State Technical University
  • marca 2024: aktualizacja. Karaganda State Technical University zajmuje miejsce 4297.
  • grudnia 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 1201.
  • listopada 2023: British Quacquarelli Symonds, UK ogłosił najnowsze wyniki z Karaganda State Technical University na pozycji 251.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 5169.

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O Karaganda State Technical University

Kluczowe fakty

Adres:
Karaganda
Kazachstan
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Karaganda State Technical University

Najczęściej zadawane pytania

Karaganda State Technical University zdobył #0 w Kazachstan w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 89 uniwersytetów w Kazachstan.

Karaganda State Technical University zdobywa # 3 w Karaganda w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Karaganda.

Karaganda State Technical University osiągnął # 180 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Karaganda State Technical University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Karaganda State Technical University osiąga #3 wśród uniwersytetów w Kazachstan i #0 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Karaganda State Technical University.