Rankingi International Islamic University Malaysia (International Islamic University Malaysia)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla International Islamic University Malaysia
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 1094.
  • grudnia 2023: Urap ogłosił najnowsze wyniki z International Islamic University Malaysia na pozycji 1649.
  • lipca 2023: Publikacja (Business). Pozycja w rankingu # 1114.
  • października 2022: International Islamic University Malaysia zdobył ocenę 1113 w najnowszym z Us News .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla International Islamic University Malaysia

Inżynieria URAP University Ranking by Academic Performance - By Field

O International Islamic University Malaysia

Kluczowe fakty

Telefon:
60 3-6196 5601
Adres:
Jalan Gombak, 53100 Kuala Lumpur, Selangor, মালয়েশিয়া
Selangor
Malezja
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa International Islamic University Malaysia

Najczęściej zadawane pytania

International Islamic University Malaysia zdobył #29 w Malezja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 70 uniwersytetów w Malezja.

International Islamic University Malaysia zdobywa # 1 w Selangor w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 10 uniwersytetów w Selangor.

International Islamic University Malaysia jest wymieniony w US News: Best Global Universities, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance Sprawdź wszystkie 5 rankingi International Islamic University Malaysia.

International Islamic University Malaysia osiągnął # 1094 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi International Islamic University Malaysia.

International Islamic University Malaysia osiągnął najwyższy ranking dla Inżynieria. Otrzymał ranking #1114 w (Engineering). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe International Islamic University Malaysia.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich International Islamic University Malaysia osiąga #1 wśród uniwersytetów w Malezja i #29 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi International Islamic University Malaysia.

W naszym rankingu meta International Islamic University Malaysia osiąga ranking # 29 wśród wszystkich uniwersytetów w Malezja i University of Malaya osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Selangor. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.