Rankingi Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences (Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2829.
  • grudnia 2023: Urap ogłosił najnowsze wyniki z Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences na pozycji 2600.
  • lipca 2023: Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences zdobył ocenę 5341 w najnowszym z Webometrics .
  • lipca 2023: Publikacja (Business). Pozycja w rankingu # 1027.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

O Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences

Kluczowe fakty

Telefon:
Adres:
Quinta da Granja – Campus Universitário
2829-511, Almada
Portugalia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences

Najczęściej zadawane pytania

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences zdobył #17 w Portugalia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 101 uniwersytetów w Portugalia.

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences zdobywa # 1 w Almada w naszym rankingu meta.

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Sprawdź wszystkie 5 rankingi Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences osiągnął # 1001 w THE World University Impact Rankings - Ogółem. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #1027 w (Medical and Health Sciences). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences osiąga #1 wśród uniwersytetów w Portugalia i #17 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

W naszym rankingu meta Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences osiąga ranking # 17 wśród wszystkich uniwersytetów w Portugalia i University of Lisbon osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.