Rankingi Carol Davila University of Medicine and Pharmacy (Carol Davila University of Medicine and Pharmacy)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Carol Davila University of Medicine and Pharmacy
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z Carol Davila University of Medicine and Pharmacy na pozycji 1256.
  • grudnia 2023: Carol Davila University of Medicine and Pharmacy zdobył ocenę 787 w najnowszym z Urap .
  • października 2023: Publikacja (Textile Science and Engineering). Pozycja w rankingu # 101.
  • października 2023: Carol Davila University of Medicine and Pharmacy zdobył ocenę 601 w najnowszym (Business and Economics) z THE Times Higher Education, UK .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 19 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Carol Davila University of Medicine and Pharmacy

Inżynieria URAP University Ranking by Academic Performance - By Field

O Carol Davila University of Medicine and Pharmacy

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Strada Dionisie Lupu 37
70183, Bukareszt
Rumunia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Carol Davila University of Medicine and Pharmacy

Najczęściej zadawane pytania

Carol Davila University of Medicine and Pharmacy zdobył #3 w Rumunia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 66 uniwersytetów w Rumunia.

Carol Davila University of Medicine and Pharmacy zdobywa # 2 w Bukareszt w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 21 uniwersytetów w Bukareszt.

Carol Davila University of Medicine and Pharmacy jest wymieniony w THE World University Rankings, US News: Best Global Universities, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 9 rankingi Carol Davila University of Medicine and Pharmacy.

Carol Davila University of Medicine and Pharmacy osiągnął # 787 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Carol Davila University of Medicine and Pharmacy.

Carol Davila University of Medicine and Pharmacy osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #101 w (Clinical Medicine). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Carol Davila University of Medicine and Pharmacy.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Carol Davila University of Medicine and Pharmacy osiąga #2 wśród uniwersytetów w Rumunia i #3 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Carol Davila University of Medicine and Pharmacy.

W naszym rankingu meta Carol Davila University of Medicine and Pharmacy osiąga ranking # 3 wśród wszystkich uniwersytetów w Rumunia i Babes-Bolyai University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Bukareszt. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.