Rankingi Cape Breton University (Cape Breton University)

Cape Breton University jest finansowanym ze środków publicznych, głównie licencjackich uniwersytetem w Sydney, Nowa Szkocja, Kanada. Region znany z przyjaznych mieszkańców i eleganckiego piękna przyrody, ale także z długich zim. CBU oferuje bogaty wybór zarówno studiów licencjackich, jak i magisterskich, od sztuki i nauk społecznych po inżynierię i technologię.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Cape Breton University
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 2857.
  • marca 2023: Cape Breton University zdobył ocenę 2178 w najnowszym z Scimago Institutions .
  • października 2022: Nowa edycja . Cape Breton University zdobył ocenę #19.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 07 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

O Cape Breton University

PROS

• Uczniowie ogólnie doceniają fakt, że kampus znajduje się w naturalnym otoczeniu, chociaż może być trudno do niego dotrzeć bez samochodu.
  • Wysokie wyniki satysfakcji studentów, według ankiet przeprowadzonych przez Maclean's Rankings.

CONS

• Częstym zarzutem jest brak zakwaterowania na miejscu, w związku z czym studenci muszą szukać mieszkania do wynajęcia.
  • Wielu studentów zwracało uwagę na to, że podręczniki nie zawsze są aktualne, chociaż nauczyciele zazwyczaj sami to zauważają.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1951
Telefon:
+1 902-539-5300
Adres:
PO Box 5300
B1P 6L2,
Kanada
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Cape Breton University Student Life
  • This Is CBU
  • My CBU Story 2019: Michaela Epifano
  • My CBU Story 2019: Lois Esangbedo
  • My CBU Story - Mackenzee Ryan
  • My CBU Story 2019: Kenzie Wadden

Mapa Cape Breton University

Najczęściej zadawane pytania

Cape Breton University zdobył #46 w Kanada w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 102 uniwersytetów w Kanada.

Cape Breton University zdobywa # 1 w w naszym rankingu meta.

Cape Breton University jest wymieniony w MacLeans University Rankings - Primarily Undergraduate Universities, Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 3 rankingi Cape Breton University.

Cape Breton University osiągnął # 19 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Cape Breton University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Cape Breton University osiąga #1 wśród uniwersytetów w Kanada i #46 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Cape Breton University.

W naszym rankingu meta Cape Breton University osiąga ranking # 46 wśród wszystkich uniwersytetów w Kanada i University of Toronto osiąga # 1. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.