Rankingi Brighton and Sussex Medical School ()

Szkoła Medyczna Brighton i Sussex (BSMS) współpracuje z Uniwersytetem Sussex i Uniwersytetem w Brighton, oferując multidyscyplinarne programy w zakresie medycyny. Główną ofertą dla studentów tej szkoły są 5-letnie studia medyczne skoncentrowane na kształceniu nowych lekarzy z wykorzystaniem najnowocześniejszych i nowoczesnych obiektów, takich jak laboratoria anatomiczne, sale wykładowe i wiele innych.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • października 2023: (Business and Economics) aktualizacja. zajmuje miejsce 301.
  • września 2023: aktualizacja. zajmuje miejsce 501.
  • września 2023: (Business, Management and Marketing) aktualizacja. zajmuje miejsce 29.
  • września 2023: Publikacja (Business and Management). Pozycja w rankingu # 10.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 września, 2023]
    Rankingi THE Young University
    [Opublikowany 03 lipca, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

[Opublikowany 11 maja, 2022]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Medycyna The Guardian University League Tables by Subject
Medycyna i zdrowie

PROS

• Studenci tej szkoły medycznej mają możliwość uczestniczenia w ważnych badaniach medycznych w zakresie walki z chorobami zakaźnymi, takimi jak malaria i gruźlica.
  • Szkoła oferuje inicjatywę na rzecz zatrudnienia, którą nazwano Guaranteed Interview Scheme (program gwarantowanych rozmów kwalifikacyjnych), zapewniając większe prawdopodobieństwo zatrudnienia po ukończeniu studiów medycznych nawet tym studentom, którzy nie uzyskali najlepszych ocen ogólnych.
  • Ponad 40 klubów sportowych i stowarzyszeń, co nie jest typowe dla szkół medycznych. Dzięki temu ciężko pracujący studenci mają możliwość zrelaksowania się w wolnym czasie na terenie kampusu.

CONS

• W przypadku kampusu w Brighton, budynek znajduje się w samym mieście, oferując możliwości społeczne i zajęcia dla osób tam mieszkających. Studenci, którzy zdecydują się na studia w Sussex, powinni jednak mieć świadomość, że Sussex Medical School nie jest położona centralnie - dojazd do centrum miasta środkami transportu publicznego zajmuje nieco ponad pół godziny.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
BSMS Teaching Building
BN1 9PX, Brighton
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Ghaith Al Najjar - a typical week at BSMS - Year 1
  • Hannah-Marie Culley - a typical week at BSMS - Year 1
  • Global Health at Brighton and Sussex medical School
  • Megan Harrison - My experience at BSMS
  • Jamie McCluskey - student spotlight
  • Ollie Pentz - my experience at BSMS

Inne uniwersytety w Brighton:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #95 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 3 w Brighton w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 4 uniwersytetów w Brighton.

jest wymieniony w THE World University Rankings, THE Young University Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities, THE China Subject Ratings Overall Sprawdź wszystkie 8 rankingi .

osiągnął # 48 w Rankingi THE Young University. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #10 w (Medicine). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #3 wśród uniwersytetów w Anglia i #95 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 95 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Brighton. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.