Rankingi Andres Bello Catholic University (Andres Bello Catholic University)

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Andres Bello Catholic University
  • września 2023: Publikacja Ranking uniwersytetów QS: Ameryka Łacińska i Karaiby. Pozycja w rankingu # 63.
  • lipca 2023: Webometrics ogłosił najnowsze wyniki z Andres Bello Catholic University na pozycji 4906.
  • czerwca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 582.
  • czerwca 2023: Andres Bello Catholic University zdobył ocenę 1001 w najnowszym THE World University Impact Rankings - Ogółem z THE Times Higher Education, UK .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 27 czerwca, 2023]

[Opublikowany 23 września, 2021]
    Ranking uniwersytetów QS: Ameryka Łacińska i Karaiby
    [Opublikowany 13 września, 2023]

[Opublikowany 11 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]
    THE World University Impact Rankings - Ogółem
    [Opublikowany 01 czerwca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

O Andres Bello Catholic University

Kluczowe fakty

Telefon:
+58 212-4076123
Adres:
Avenida Independencia
Caracas
Wenezuela
Strona Internetowa :
Społeczny:

Mapa Andres Bello Catholic University

Najczęściej zadawane pytania

Andres Bello Catholic University zdobył #3 w Wenezuela w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 39 uniwersytetów w Wenezuela.

Andres Bello Catholic University zdobywa # 2 w Caracas w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 12 uniwersytetów w Caracas.

Andres Bello Catholic University jest wymieniony w QS World University Rankings, QS Employability Rankings, QS University Rankings: Latin America & The Caribbean, UniRank 4icu: Top 200 Spanish-Speaking Universities in the World, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Sprawdź wszystkie 6 rankingi Andres Bello Catholic University.

Andres Bello Catholic University osiągnął # 63 w Ranking uniwersytetów QS: Ameryka Łacińska i Karaiby. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Andres Bello Catholic University.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Andres Bello Catholic University osiąga #2 wśród uniwersytetów w Wenezuela i #3 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Andres Bello Catholic University.

W naszym rankingu meta Andres Bello Catholic University osiąga ranking # 3 wśród wszystkich uniwersytetów w Wenezuela i University of the Andes, Venezuela osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Caracas. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.