Rankingi Albertus Magnus College (Albertus Magnus College)

Albertus Magnus College (AMC) jest prywatnie finansowaną szkołą sztuk wyzwolonych z siedzibą w New Haven, Connecticut. College jest formalnie powiązany z wiarą katolicką i został pierwotnie założony przez Siostry Dominikanki Pokoju. Ich prawie 1200 studentów ma możliwość wyboru z szerokiej gamy przedmiotów na poziomie licencjackim i magisterskim, a wiele z nich może być studiowanych online lub w ramach programu elastycznego. Opcje te są zaprojektowane tak, aby pomóc pracującym dorosłym znaleźć sposób na zdobycie stopnia naukowego, o którym marzyli.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Albertus Magnus College
  • lipca 2023: Albertus Magnus College zdobył ocenę 8323 w najnowszym z Webometrics .
  • maja 2022: Albertus Magnus College zdobył ocenę 552 w najnowszym z MONEY .
  • stycznia 2022: (Business) aktualizacja. Albertus Magnus College zajmuje miejsce 148.
  • stycznia 2022: Us News ogłosił najnowsze wyniki (Business) z Albertus Magnus College na pozycji 252.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 14 września, 2021]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

[Opublikowany 16 maja, 2022]

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

[Opublikowany ]

[Opublikowany ]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Albertus Magnus College

Biznes US News: Best Online Master's in Business Programs

O Albertus Magnus College

PROS

• Najczęściej powtarzającym się komentarzem ze strony studentów jest to, że w kampusie panuje kultura wzajemnego wsparcia między studentami.
  • Profesorowie są opisywani jako oddani profesjonaliści, którzy chętnie pomagają poważnym uczniom. Studenci mogą otrzymać informację zwrotną zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
  • Ponieważ kolegium jest małe, łatwiej jest poznać innych studentów, ponieważ częściej się z nimi spotykasz, gdy się przemieszczasz
  • twierdzą studenci.

CONS

• Niektórzy studenci stwierdzili, że przydałby się transport wahadłowy, ponieważ transport publiczny w okolicy przejeżdża rzadko.
  • Mieszkania mogłyby zostać zmodernizowane, zdaniem niektórych studentów, którzy twierdzą, że meble są dość wiekowe.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1925
Telefon:
Adres:
700 Prospect Street
06511-11, New Haven
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • AMC 2021 Senior Success Stories Marissa Guglielmi
  • 2021 Senior Success Stories: Kervin Franco
  • Why Albertus?

Mapa Albertus Magnus College

Inne uniwersytety w New Haven:

Najczęściej zadawane pytania

Albertus Magnus College zdobył #1870 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Albertus Magnus College zdobywa # 3 w New Haven w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w New Haven.

Albertus Magnus College jest wymieniony w Wall Street Journal/Times Higher Education US College Rankings, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), MONEY Best Colleges in America, ranked by value, Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 8 rankingi Albertus Magnus College.

Albertus Magnus College osiągnął # 552 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Albertus Magnus College.

Albertus Magnus College osiągnął najwyższy ranking dla Biznes. Otrzymał ranking #148 w (Business). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Albertus Magnus College.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Albertus Magnus College osiąga #3 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #1870 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Albertus Magnus College.

W naszym rankingu meta Albertus Magnus College osiąga ranking # 1870 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w New Haven. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.