Rankingi Adventist University of Health Sciences (Adventist University of Health Sciences)

AdventHealth University (AHU) jest instytucją Adwentystów Dnia Siódmego, która poświęca się w szczególności edukacji w zakresie opieki zdrowotnej i ma siedzibę w Orlando na Florydzie. Uniwersytet formalnie stowarzysza się z systemem edukacji Adwentystów Dnia Siódmego, który jest drugim co do wielkości chrześcijańskim systemem szkolnictwa na świecie. Kampus w Orlando znajduje się pomiędzy jeziorem Winyah i jeziorem Estelle, więc studenci mają wiele możliwości, aby wziąć wolny spacer między zajęciami.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Adventist University of Health Sciences
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 5821.
  • listopada 2021: Publikacja . Pozycja w rankingu # 630.
  • listopada 2021: Adventist University of Health Sciences zdobył ocenę 699 w najnowszym z Payscale .
  • listopada 2021: (Nursing & Health Care) aktualizacja. Adventist University of Health Sciences zajmuje miejsce 120.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Medycyna i zdrowie

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna

[Opublikowany 11 listopada, 2021]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Adventist University of Health Sciences

Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors
Medycyna i zdrowie

O Adventist University of Health Sciences

PROS

• Wszyscy uczestnicy kursu w AHU zgadzają się, że kadra pedagogiczna dba o swoich uczniów, ponieważ przed kontynuacją kursu upewnia się, że wszyscy uczniowie są gotowi do przejścia do następnego modułu.
  • AHU specjalizuje się w edukacji w zakresie opieki zdrowotnej i może być właściwą opcją dla tych studentów, którzy szukają kariery w tym sektorze.
  • Potencjalnie ważnym czynnikiem dla studentów religijnych jest to, że AHU jest uniwersytetem chrześcijańskim i ma reputację uniwersytetu zapewniającego dobre poczucie wspólnoty swoim studentom.

CONS

• Częstą opinią wśród studentów jest to, że czesne jest wysokie.
  • Zakwaterowanie studenckie mogłoby być znacznie poprawione, według studentów, którzy twierdzą, że nie jest zbyt przytulne.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
671 Winyah Drive
32803, Orlando
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Sergio, AHU Student - Associate of Science in Radiography
  • ADU Graduate Student Testimonials
  • Student Stories | Gabriela Meneses

Mapa Adventist University of Health Sciences

Inne uniwersytety w Orlando:

Najczęściej zadawane pytania

Adventist University of Health Sciences zdobył #418 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Adventist University of Health Sciences zdobywa # 2 w Orlando w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 3 uniwersytetów w Orlando.

Adventist University of Health Sciences jest wymieniony w Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 4 rankingi Adventist University of Health Sciences.

Adventist University of Health Sciences osiągnął # 630 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Adventist University of Health Sciences.

Adventist University of Health Sciences osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #120 w (Nursing & Health Care). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Adventist University of Health Sciences.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Adventist University of Health Sciences osiąga #2 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #418 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Adventist University of Health Sciences.

W naszym rankingu meta Adventist University of Health Sciences osiąga ranking # 418 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Orlando. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.