Inżynieria produkcji i wytwarzania Studia licencjackie i magisterskie online w Wielkiej Brytanii (Production and manufacturing engineering)

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
University of Portsmouth 71% 0% 10% - 89 Portsmouth Online W niepełny wymiarze godzin
Anglia Ruskin University 71% 0% 10% - 89 Cambridge Online W niepełny wymiarze godzin
Jesteś zainteresowany nauką na kampusie?
54 Studia licdencjackie i magisterskie Inżynieria produkcji i wytwarzania na kampusie w Londynie.
Studia licdencjackie i magisterskie na kampusie w Wielkiej Brytanii.
Przedmioty pokrewne - programy studiów online:
  • What is PRODUCTION ENGINEERING? What does PRODUCTION ENGINEERING mean?
  • Manufacturing Engineering: Student Experience

Wynagrodzenie

Głównie na podstawie danych dotyczących wynagrodzeń studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Inżynieria produkcji i wytwarzania (głównie studiów licencjackich)

15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £29034 £31139 £35745
Zakres 25-75 percentyla £25120 - £33812 £24940 - £38454 £28506 - £43641

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów wszystkich kierunków w Wielkiej Brytanii

Mediana wynagrodzeń £28617 £29609 £36481
Zakres 25-75 percentyla £24877 - £30691 £24983 - £34618 £29136 - £42937

Praca i perspektywa kariery

Perspektywy kariery dla Inżynieria produkcji i wytwarzania

15 miesięcy po ukończeniu studiów absolwenci tego przedmiotu zostali zapytani o to, czym się zajmują i czy pracują, oraz o ich obecną pracę i perspektywy.

Aktualne miejsca pracy

Wśród absolwentów Inżynieria produkcji i wytwarzania, którzy wskazali, że pracują, poniższy procent przedstawia liczbę absolwentów, którzy "zgadzają się" lub "zdecydowanie zgadzają się" ze stwierdzeniami dotyczącymi ich pracy.

Praca zgodna z planami na przyszłość

Wykorzystanie umiejętności zdobytych na studiach

Praca ma sens

Specjalizacje w ramach Inżynieria produkcji i wytwarzania

• Produkcja zintegrowana z komputerem
  • systemy produkcyjne
  • robotyka i automatyka
  • projektowanie inżynierskie

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Nie spełniasz minimalnych wymagań w zakresie wyniku UCAS lub wymagań dotyczących języka angielskiego?
Uzyskaj poradę, które kursy przygotowawcze są najlepsze dla Ciebie, aby zapisać się na Inżynieria produkcji i wytwarzania.

Najczęściej zadawane pytania

• Studia Inżynieria produkcji i wytwarzania obejmują następujące stopnie naukowe:
  • Bachelor of Engineering Technology (Honours) - BEngTec (Hons)
  • Bachelor of Engineering (Honours) - BEng (Hons)

Według badania przeprowadzonego przez Uniwersytet Northeastern w 2019 roku 83% dyrektorów biznesowych uważa, że dyplom od znanej instytucji uzyskany online ma taką samą wartość jak równoważny dyplom uzyskany na uczelni. W tym samym badaniu stwierdzono, że w ciągu ostatniej dekady reputacja stopni naukowych zdobytych online gwałtownie wzrosła. Reputacja instytucji jest generalnie ważniejsza niż to, czy stopień został uzyskany online. Pandemia Covid wymazała wszelkie piętno, jakie edukacja online mogła mieć w przeszłości.

Mechanika i Inżynieria Produkcji (Kształcenie na odległość) (Top-up) (2 lata) - BEngTec (Hons) na University of Portsmouth otrzymał najwyższą ocenę wśród wszystkich absolwentów w badaniu National Student Survey year z oceną 71 na 100 punktów wśród 67 respondentów.