University of Wolverhampton
Zdrowie publiczne z rokiem podstawowym BSc (Hons)
University of Wolverhampton - University of Wolverhampton

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Public Health with Foundation Year BSc (Hons) i innych kursach Zdrowie środowiskowe i publiczne na University of Wolverhampton dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Zdrowie środowiskowe i publiczne.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH02

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Zdrowie środowiskowe i publiczne na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25000 - £28000 £17000 - £30000 £18000 - £33000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH02 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24633 - £35959 £19077 - £30317 £22042 - £34333

Jest to 4-letni kierunek studiów. Upewnij się, że aplikując na ten kierunek wybierzesz Point of entry 1 w UCAS Hub..

Studia licencjackie (z wyróżnieniem) na kierunku zdrowie publiczne z rokiem zerowym mają na celu pomóc Ci rozwinąć umiejętności, wiedzę i pewność siebie, aby odnieść sukces na studiach na University of Wolverhampton na poziomie magisterskim i nie tylko. Podczas Foundation Year rozwiniesz umiejętności odpowiednie do studiowania na uniwersytecie, takie jak znajdowanie i wykorzystywanie informacji, współpraca z innymi, kwestionowanie i debatowanie nad pomysłami oraz wyrażanie siebie z większą pewnością siebie.

Zdrowie publiczne ratuje życie. Dyscyplina ta zawsze odgrywała ważną rolę w zapobieganiu problemom zdrowotnym i ochronie zdrowia narodu, a teraz jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej. Coraz większa uwaga rządu koncentruje się na poprawie zdrowia populacji, o czym świadczy obecna polityka. Duży nacisk kładzie się na zwalczanie podstawowych przyczyn złego stanu zdrowia, promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz zwalczanie nierówności zdrowotnych.

Wiele agencji ma obecnie obowiązki w zakresie zdrowia publicznego; otwiera to nowe możliwości dla innowacyjnych podejść. Wiąże się to również z potrzebą dobrze przygotowanej siły roboczej w zakresie zdrowia publicznego, zdolnej do elastycznej pracy w wielu dyscyplinach i wykazania się szerokim zakresem umiejętności. Ten kurs został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić tę potrzebę.

Ten kurs umożliwi Ci zrozumienie multidyscyplinarnego podejścia do zdrowia publicznego. Jako student zdrowia publicznego rozwiniesz wiedzę i umiejętności niezbędne do przyswojenia i zrozumienia złożonej i różnorodnej natury przedmiotu, a także bardziej ogólnych umiejętności, które będą szeroko zbywalne, umożliwiając skuteczne przygotowanie się i rozpoczęcie kariery w szerokim zakresie dziedzin związanych ze zdrowiem publicznym.

Będziesz studiować szereg modułów, niektóre wraz z innymi studentami zdrowia i opieki społecznej, które poszerzą twoje zrozumienie zdrowia publicznego i zapewnią ci możliwości interdyscyplinarnego uczenia się.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Public Health with Foundation Year BSc (Hons) w University of Wolverhampton

40% Specjaliści w dziedzinie nauczania
15% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Specjaliści do spraw finansów
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Specjaliści od mediów
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa

UCAS Tariff of Accepted Students for Zdrowie środowiskowe i publiczne

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Health with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Wolverhampton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów University of Wolverhampton

O University of Wolverhampton

University of Wolverhampton (UWO) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem podzielonym na cztery kampusy w West Midlands, Shropshire i Staffordshire w Anglii. Główny kampus znajduje się w centrum Wolverhampton, a pozostałe kampusy są w Walsall i Telford. Specjalnie dla studentów pielęgniarstwa, uniwersytet prowadzi Centrum Edukacji Zdrowotnej w Burton-upon-Trent.

Lista 289 kursów licencjackich i magisterskich University of Wolverhampton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Wolverhampton

• A Week in the Life of a Master Student | Student Vlog
  • Why I chose Wolverhampton - Arandeep Rai