University of Wolverhampton
Kreatywne i profesjonalne pisanie z rokiem założycielskim BA (Hons)
University of Wolverhampton - University of Wolverhampton

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Creative and Professional Writing with Foundation Year BA (Hons) i innych kursach Pisanie kreatywne na University of Wolverhampton dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Pisanie kreatywne.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Anglistyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Pisanie kreatywne na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £25000 £18000 £20500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £27000 £12000 - £22500 £15500 - £27000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Anglistyka (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £20738 £17423 £20425
Zakres 25-75 percentyla £18446 - £26123 £12846 - £22039 £15406 - £26500

Jest to 4-letni kierunek studiów. Upewnij się, że aplikując na ten kierunek wybierzesz Point of entry 1 w swoim UCAS Hub..

Specjalistyczny kurs Creative and Professional Writing łączy praktykę pisania dla różnych odbiorców oraz w różnych kontekstach i gatunkach z rozwojem refleksyjnego i krytycznego rozumienia pisania. Jest to jeden z jedynych kursów w kraju, który łączy kreatywne i profesjonalne pisanie, kładąc nacisk na możliwości zatrudnienia.

Rok Foundation przygotowuje studentów do studiów na poziomie uniwersyteckim. Pomyślne ukończenie naszego kursu Foundation umożliwia dostęp do dowolnego z naszych humanistycznych lub medialnych studiów licencjackich (z wyróżnieniem), które obejmują język angielski, język angielski, kreatywne pisanie, językoznawstwo, media, filozofię i religioznawstwo - z których wiele można podjąć pojedynczo jako specjalistyczne stopnie naukowe lub razem jako "wspólne" ścieżki studiów. Rok podstawowy rozpoczyna się od modułów mających na celu zapewnienie umiejętności studiowania, a następnie, w drugim semestrze, daje studentom możliwość studiowania bardziej specjalistycznych modułów, z naciskiem na różne aspekty nauk humanistycznych i mediów.

Pisanie przez studentów, zarówno w klasie, jak i na indywidualnych konferencjach, jest sercem tego specjalistycznego kursu. Będziesz tworzyć, analizować i interpretować różne formy i style pisania, koncentrując się na trzech szerokich tematach: rzemiośle pisarskim; czytaniu jako pisarz; i pracy jako pisarz.

We wszystkich modułach kreatywnego i profesjonalnego pisania możesz spodziewać się spędzenia czasu na zgłębianiu teorii i techniki, czytaniu prac uznanych pisarzy, eksperymentowaniu poprzez ćwiczenia pisania i tworzeniu własnych oryginalnych utworów. Będziesz nauczany przez opublikowanych pisarzy, których książki obejmują szeroki zakres kreatywnych, profesjonalnych i krytycznych dyscyplin, zapraszamy również specjalnych wykładowców wizytujących ze świata wydawniczego, a także autorów o międzynarodowej renomie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Creative and Professional Writing with Foundation Year BA (Hons) w University of Wolverhampton

45% Specjaliści do spraw finansów
15% Zawody związane ze sportem i fitnessem
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

UCAS Tariff of Accepted Students for Pisanie kreatywne

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative and Professional Writing with Foundation Year, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Wolverhampton w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Wolverhampton w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Języki i literatura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Twórcze pisanie

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów University of Wolverhampton

O University of Wolverhampton

University of Wolverhampton (UWO) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem podzielonym na cztery kampusy w West Midlands, Shropshire i Staffordshire w Anglii. Główny kampus znajduje się w centrum Wolverhampton, a pozostałe kampusy są w Walsall i Telford. Specjalnie dla studentów pielęgniarstwa, uniwersytet prowadzi Centrum Edukacji Zdrowotnej w Burton-upon-Trent.

Lista 289 kursów licencjackich i magisterskich University of Wolverhampton - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Wolverhampton

• A Week in the Life of a Master Student | Student Vlog
  • Why I chose Wolverhampton - Arandeep Rai