University of Westminster
Muzea, galerie i kultura współczesna MA
University of Westminster - University of Westminster

Museums, Galleries and Contemporary Culture MA Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Studia magisterskie na kierunku Muzea, galerie i kultura współczesna badają, jak zmieniają się instytucje kulturalne, aby sprostać potrzebom XXI wieku. Studia magisterskie są dla Ciebie, jeśli planujesz karierę muzealnika, kuratora lub organizatora sztuki. Zapewni Ci krytyczne zrozumienie kluczowych umiejętności koncepcyjnych i praktycznych w zakresie kuratorstwa, muzeologii i zarządzania muzeami, niezbędnych do odniesienia sukcesu w życiu zawodowym.

Kurs analizuje zmieniającą się rolę oferty kulturalnej oraz sposób, w jaki instytucje kulturalne kształtują, przechowują, finansują i rozpowszechniają kulturę w szerszym kontekście teoretycznym zagadnień związanych z muzeami i galeriami. Przeanalizujesz kluczowe tematy w sektorze kultury oraz sposób, w jaki radzą sobie z nimi wiodące i mniejsze instytucje w Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej. Studiując i doświadczając ich codziennej pracy, na przykład tego, jak rozwijają innowacyjne praktyki w odniesieniu do swoich kolekcji, wystaw i odbiorców, zyskasz cenny wgląd w sektor.

Te studia magisterskie dają Ci wyjątkową możliwość zanurzenia się we współczesnych debatach na temat praktyk pracy w instytucjach kultury poprzez ścisłą współpracę z profesjonalistami z muzeów i galerii. Będziesz mógł uczyć się u naszych londyńskich partnerów kursu, The Museum of London i The Photographers' Gallery, a także poznać wielu innych profesjonalistów z branży. Zdobywanie profesjonalnej wiedzy jest ważną częścią kursu, a będziesz wspierany w zdobywaniu staży zawodowych i pracy nad profesjonalnymi projektami.

University of Westminster jest wiodącym dostawcą w tej dyscyplinie akademickiej i zajmuje 2. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości badań w dziedzinie sztuki i projektowania w Complete University Guide (Subject League Table 2023).

• Foundation / Pathway Courses

Odwiedź naszą stronę internetową, aby przeczytać o opcjach finansowania: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/postgraduate-student-funding Jeśli jesteś kandydatem z zagranicy, odwiedź tę stronę, aby zobaczyć dostępne stypendia: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/international-student-funding.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Museums, Galleries and Contemporary Culture, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać co najmniej dyplom z wyróżnieniem niższej drugiej klasy (2:2) w odpowiedniej dyscyplinie, w tym w dziedzinie kultury i dziedzictwa kulturowego, sztuk wizualnych i mediów, języków i literatury oraz historii. Wszystkie aplikacje od potencjalnych studentów bez dyplomu w odpowiedniej dziedzinie lub bez kwalifikacji na poziomie szkolnictwa wyższego, w tym od kandydatów z udokumentowanym odpowiednim doświadczeniem zawodowym i odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, zostaną starannie rozpatrzone. Kandydaci mogą zostać poproszeni o dostarczenie pisemnej odpowiedzi na zadany tekst w celu wykazania przydatności na kurs. Kandydaci są zobowiązani do przedstawienia jednej referencji akademickiej lub zawodowej. Jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, powinieneś mieć IELTS 6.5 z co najmniej 6.5 na piśmie.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January