University of Westminster
FinTech z analityką biznesową MSc
University of Westminster - University of Westminster

FinTech with Business Analytics MSc Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Tradycyjny świat bankowości i finansów został przekształcony wraz z pojawieniem się nowych technologii i rozwojem nowych, szybszych, tańszych i bardziej wydajnych sposobów prowadzenia działalności. Sektor usług finansowych ewoluuje, ponieważ FinTech i analiza danych biznesowych stają się głównym nurtem globalnej działalności.

Zmiany technologiczne w finansach cyfrowych, wraz z mnóstwem nowych regulacji rynkowych i zgodności, obserwują ewolucję przekształconego krajobrazu, który charakteryzuje się jako inteligentny ekosystem finansowy. Rewolucja na rynkach finansowych gwałtownie zwiększa zapotrzebowanie na absolwentów studiów podyplomowych z tego typu wiedzą i umiejętnościami. Pracodawcy świadczący usługi finansowe poszukują kandydatów, którzy mogą pomóc firmie w szybkim dostosowaniu usług i operacji oraz opracowaniu nowych modeli biznesowych.

Nasze ekscytujące studia magisterskie łączą wiedzę na temat rynków i instytucji finansowych z wykształceniem i umiejętnościami w zakresie opracowywania i wdrażania technologicznych rozwiązań problemów w finansach cyfrowych. Absolwenci będą wyposażeni we współczesną wiedzę i umiejętności w zakresie cyfrowej analityki finansowej i biznesowej, aby sprostać i dostosować się do zmieniających się potrzeb firm i konsumentów świadomych cyfrowo.

Ten interdyscyplinarny kurs, wykorzystujący nasze powiązania ze Szkołą Informatyki i Inżynierii, ma na celu dogłębne zrozumienie technik i aplikacji finansowych, które przekształcają sektor i dają początek nowemu ekosystemowi finansowemu. Nauczysz się stosować technologie obliczeniowe, produkty i podejścia stosowane w biznesie: technologii blockchain, walut cyfrowych, big data, analityki predykcyjnej, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i głębokiego.

Chociaż nasz program akademicki jest oparty na teorii, ma silną orientację praktyczną. Będziesz korzystać z umiejętności kodowania i analizy, aby rozwijać wiedzę biznesową i finansową w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów i uzyskiwać dostęp do danych rynkowych na żywo za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy Bloomberg w naszym specjalnie zbudowanym pakiecie Financial Markets Suite (FMS).

Nasz kurs został opracowany przy udziale szeregu specjalistów z branży, którzy mają doświadczenie w zakresie rynków finansowych, instytucji i regulacji finansowych. Aby zachować aktualność i aktualność, otrzymujemy bieżące informacje zwrotne od wydziałowej rady ds. Zatrudnienia Westminster Business School, której członkami są przedstawiciele Vanguard, JPMorgan i Global Structured Finance.

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców edukacji finansowej w Londynie, zlokalizowanym w pobliżu City of London, znanej na całym świecie dzielnicy finansowej, w której znajdują się niektóre z największych globalnych instytucji finansowych i firm.

• Foundation / Pathway Courses

Odwiedź naszą stronę internetową, aby przeczytać o opcjach finansowania: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/postgraduate-student-funding Jeśli jesteś kandydatem z zagranicy, odwiedź tę stronę, aby zobaczyć dostępne stypendia: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/international-student-funding
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować FinTech with Business Analytics, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Minimum stopień z wyróżnieniem drugiej klasy (2:1)**.

Jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, powinieneś mieć IELTS 6.5 z co najmniej 6.5 w piśmie i żadnym elementem poniżej 6.0.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January