University of the West of England
Architektura i planowanie BA (Hons)
University of the West of England - University of the West of England

Architecture and Planning BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 25 absolwentów o poszczególnych kursach na University of the West of England w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Architektura w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Architektura

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Architektura na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £26000 £31500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £24000 £22500 - £32000 £26500 - £38000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Architektura (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21095 - £26222 £20928 - £31535 £24546 - £37702

BA(Hons) Architecture and Planning jest wyjątkowy, ponieważ jest akredytowany przez Royal Institute of British Architects (RIBA) i Royal Town Planning Institute (RTPI).

Jest uznawany przez Radę Rejestracji Architektów (ARB) jako dający zwolnienie z egzaminów RIBA Part 1 i jest również akredytowany przez Radę Architektów Malezji.

Jest to jeden z pięciu kursów UWE Bristol, które obejmują różne specjalizacje w architekturze.

Zajmując 4. miejsce w kraju pod względem zadowolenia studentów z naszych kursów architektury (The Guardian University League Tables 2018), produkujemy poszukiwanych absolwentów ze specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami tworzenia ekscytujących budynków.

Studia rozwiną Twoją kreatywność i talent do znajdowania rozwiązań dla pełnego zakresu realistycznych briefów. Pokaże ci, jak płynnie zintegrować technologię z pomysłami projektowymi i da ci pewność siebie i umiejętności do pracy w najlepszych praktykach architektonicznych i planistycznych.

Zdobądź szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie architektury i planowania. Pracuj nad koncepcyjnymi i praktycznymi projektami o różnej tematyce. Zastosuj swoją wiedzę w całorocznym projekcie łączącym planowanie złożonego obszaru miejskiego z rygorystycznym opracowywaniem briefów i badaniami, a wszystko to prowadzi do ostatecznego projektu architektonicznego.

Pracuj nad sześciotygodniowym projektem agencyjnym w biurze architektonicznym, lokalnym urzędzie planowania przestrzennego lub innej odpowiedniej organizacji.

Dzięki wspólnym kwalifikacjom zawodowym będziesz poszukiwany przez pracodawców w Wielkiej Brytanii i za granicą. Jako absolwent będziesz gotowy do kariery architekta, architekta-planisty, urbanisty, konserwatora zabytków lub urbanisty z doświadczeniem w projektowaniu.

Wymagana przez Architects Registration Board (ARB) na poziomie Part 1 dla celów rejestracji w Wielkiej Brytanii.

Zatwierdzony przez Royal Institute of British Architects (RIBA) na poziomie Part 1 dla celów kwalifikujących do członkostwa w RIBA.

Akredytowany przez Royal Town Planning Institute (RTPI) w celu pełnego spełnienia wymagań edukacyjnych dla Chartered Membership.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Architecture and Planning BA (Hons) w University of the West of England

70% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Specjaliści z dziedziny prawa
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści z dziedziny prawa
5% Zawody administracyjne

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Architecture and Planning, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Rok 2
  • Rok 3
  • Rok 4

Rankingi University of the West of England w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of the West of England w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Architektura, budownictwo i planowanie

Architektura

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Architektura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of the West of England

O University of the West of England

University of the West of England, Bristol (UWE Bristol) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Bristolu, z Frenchay Campus służącym jako jego główny kampus w parafii cywilnej Winterbourne. Kampus znajduje się 4 mile na północ od centrum Bristolu, do którego dojazd autobusem zajmuje około 20 minut.

Lista 251 kursów licencjackich i magisterskich University of the West of England - Katalog Kursów

Skład uczniów University of the West of England

• #MyUWEBristol Meg - settling into uni life
  • Laura’s Starting Block experience