University of Surrey
Opieka podstawowa i środowiskowa (pielęgniarstwo środowiskowe dla dzieci) (SPQ) MSc
University of Surrey - University of Surrey

Dlaczego warto wybrać ten kierunek

Studiuj praktyczny, kliniczny program nauczania, aby rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie opieki nad dziećmi z szeregiem długotrwałych i ostrych schorzeń oraz prowadzić innowacje i zmiany w ramach nowoczesnej opieki zdrowotnej i społecznej.

Spędź połowę szkolenia na stażach klinicznych, aby ćwiczyć swoje umiejętności w placówkach opieki zdrowotnej pod nadzorem wykwalifikowanych praktyków.

Ucz się od multidyscyplinarnego zespołu wykładowców, którzy są pracownikami służby zdrowia z doświadczeniem w pracy w NHS lub opiece zleconej przez NHS.

Spełnij standardy Rady Pielęgniarek i Położnych (NMC) w zakresie specjalistycznej edukacji i praktyki oraz zarejestruj swoje kwalifikacje w NMC.

Co będziesz studiować

Rozwiniesz cechy zawodowe, które są bardzo cenione przez pracodawców w nowoczesnej opiece zdrowotnej, takie jak współczucie, zachęta, dobra komunikacja, silna wiara w wartość pracy zespołowej i, co być może najważniejsze, szacunek dla prywatności, indywidualności i godności każdego pacjenta.

Nauczysz się umiejętności klinicznych na wysokim poziomie i rozwiniesz dogłębną wiedzę, aby zaspokoić potrzeby pielęgniarstwa podstawowego i środowiskowego. Będziesz studiować tematy, w tym przepisywanie recept przez pielęgniarkę środowiskową (V100), ocenę stanu zdrowia, przywództwo, zdrowie psychiczne w ciągu całego życia, politykę opieki podstawowej i środowiskowej oraz ochronę dzieci, młodzieży i osób dorosłych wymagających szczególnego traktowania.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Primary and Community Care (Community Children's Nursing) (SPQ), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

** Minimum 2:2 w odpowiednim brytyjskim dyplomie z wyróżnieniem**

Aby aplikować, musisz być aktualnie zarejestrowanym pracownikiem służby zdrowia.

Wymagany język angielski

**IELTS Academic: 7**0 ogólnie z 6.5 w każdym elemencie.

Rankingi University of Surrey w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów University of Surrey

O University of Surrey

University of Surrey jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Guildford w Anglii. Zadeklarowane cele uniwersytetu to stać się wiodącym globalnym uniwersytetem prowadzącym ważne badania i innowacje, tworzącym wspaniałych naukowców i osiągającym wyniki, które wnoszą istotny wkład w społeczeństwo.

Lista 341 kursów licencjackich i magisterskich University of Surrey - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Surrey

• Student life at the University of Surrey
  • Discover our campus | University of Surrey