University of Salford
Odżywianie i ćwiczenia jako medycyna z rokiem podstawowym BSc (Hons)
University of Salford - University of Salford

Ten program roku podstawowego zapewni solidne podstawy i ścieżkę do naszego programu studiów Nutrition and Exercise as Medicine. Kluczowymi obszarami studiów będą skuteczna komunikacja i umiejętności uczenia się, a także zapoznasz się z podstawowymi teoriami i koncepcjami w tej dyscyplinie.

Będziesz:

• Rozwiniesz umiejętności i wiedzę, aby z powodzeniem studiować na poziomie 4.
  • Poznasz podstawowe teorie i koncepcje związane z odżywianiem i ćwiczeniami jako medycyną
  • Będziesz nauczany przez multidyscyplinarny zespół programowy z doświadczeniem w zakresie profesjonalnej opieki zdrowotnej, sportu i ćwiczeń fizycznych

Jeśli pasjonujesz się ćwiczeniami i aktywnością fizyczną i chcesz pomagać ludziom w prowadzeniu zdrowszego stylu życia, to studia Foundation Year prowadzące do uzyskania tytułu BSc (Hons) Nutrition and Exercise as Medicine mogą być idealnym kierunkiem dla Ciebie.

Obecne statystyki dotyczące otyłości, cukrzycy, braku aktywności fizycznej i złego odżywiania są alarmujące, pokazując, że 29% dorosłych Brytyjczyków jest otyłych, a 20% i 14% dzieci w wieku 6 lat sklasyfikowano odpowiednio jako otyłe i z nadwagą. Ponadto 47 milionów dorosłych w Wielkiej Brytanii cierpi na cukrzycę typu II, co podkreśla możliwości i zapotrzebowanie na interwencje oparte na stylu życia w celu ułatwienia zmiany wskaźników zachorowalności i przedwczesnej umieralności.

Ci, którzy są aktywni i dobrze się odżywiają, mają mniejsze szanse na rozwój zaburzeń stylu życia i cieszą się lepszym stanem zdrowia fizycznego, społecznego i psychicznego. Co więcej, osoby cierpiące na choroby, zaburzenia, ograniczenia fizyczne lub upośledzenia mogą odnieść znaczne korzyści ze zmiany zachowania, która polega na włączeniu nowych podejść do ich stylu życia. Jednak umiejętność rozpoznania znaczenia zdrowego stylu życia, aż do wprowadzenia pozytywnych i konsekwentnych zmian w zachowaniu, wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności - to właśnie je rozwiniesz, jeśli przejdziesz na studia licencjackie (z wyróżnieniem) Nutrition and Exercise as Medicine.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

80 UCAS Points

Wymagania kwalifikacyjne

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Nutrition and Exercise as Medicine with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA