University of Salford
Projektowanie i produkcja gier BSc (Hons)
University of Salford - University of Salford

Games Design and Production BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Salford w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów gry komputerowe i animacja w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Informatyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów gry komputerowe i animacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £32000 £14500 - £26500 £18000 - £33500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £23390 £20411 £24692
Zakres 25-75 percentyla £19866 - £26906 £14825 - £25703 £18756 - £32023

Rozwój gier wideo stał się jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na świecie, AAA, Indie, Advergaming, Hyper-Casual i Serious Applications oferują szeroki krajobraz dla doskonałych możliwości zatrudnienia. Dzięki tej ciągłej ekspansji nigdy nie było lepszego czasu na zaangażowanie się w produkcję gier wideo.

Chcesz rozpocząć karierę w branży gier? Szukasz studiów, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności i doświadczenie, których potrzebujesz? Szukasz kursu, który pozwoli ci tworzyć funkcjonalne gry? Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym programistą, projektantem czy artystą, nasz specjalistyczny kurs projektowania i produkcji gier z opcjonalnym rokiem stażu da ci szansę poznania świata profesjonalnego projektowania gier i przetestowania nowo nabytych umiejętności. Tego rodzaju doświadczenie jest bezcenne dla przyszłych pracodawców i zapewni Ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Podczas studiów na kierunku projektowanie gier będziesz uczyć się gier w różnych kontekstach, od podstaw projektowania gier i sztuki cyfrowej po podstawy programowania. Przechodząc na drugi i trzeci rok studiów, będziesz mógł skupić się na obszarze specjalizacji, który Cię interesuje, wybierając spośród opcjonalnych modułów prowadzonych przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie. Zdobędziesz doświadczenie w pracy grupowej za pomocą metod zwinnych, dowiesz się o narracji i opowiadaniu historii, interakcji człowiek-komputer i doświadczeniu użytkownika, rozwijając szerokie zrozumienie historycznych i pojawiających się technologii. Zbadasz rozwijające się trendy, jednocześnie budując wiedzę i zrozumienie szerszych cyfrowych branż kreatywnych.

Opcjonalny moduł stażowy i intensywne środowisko uczenia się oparte na pracy zespołowej dadzą Ci szansę zastosowania swoich umiejętności w rzeczywistych warunkach. Zyskasz zrozumienie struktury organizacyjnej, procesów wewnętrznych i sposobu pracy zespołów programistycznych, dzięki czemu ukończysz studia z wyraźnym naciskiem na kolejny krok w branży. Rzeczywiście, zaletą tego kierunku jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu multidyscyplinarnych zespołów w celu budowania rzeczywistych produktów, w ramach profesjonalnej struktury i środowiska pracy.

Będziesz:

• Nauczysz się myśleć kreatywnie i technicznie jako projektant i producent gier.
  • zdobędziesz podstawową i zaawansowaną wiedzę w zakresie kreatywnego programowania komputerowego
  • Zdobędziesz podstawową i zaawansowaną wiedzę w zakresie grafiki cyfrowej i sztuki
  • Rozwijaj specjalistyczne umiejętności w zakresie planowania, prototypowania i produkcji gier komputerowych
  • Pracuj w multidyscyplinarnych zespołach, aby stworzyć funkcjonalny, dopracowany produkt

.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Games Design and Production BSc (Hons) w University of Salford

15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
15% Zawody podstawowe
10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
10% Specjaliści do spraw finansów
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Specjaliści z dziedziny prawa
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Games Design and Production, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Salford w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 19 października, 2023]

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA