University of Salford
Rachunkowość i finanse z rokiem doświadczenia zawodowego BSc (Hons)
University of Salford - University of Salford

Jeśli masz głowę do liczb i szukasz satysfakcjonującej kariery, studia na kierunku Rachunkowość i Finanse mogą być dla Ciebie dobrym wyborem. W Salford Business School pomożemy Ci rozwinąć umiejętności i wiedzę niezbędną do zrobienia kariery na wysokim poziomie w księgowości, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, a także na stanowiskach kierowniczych. Będziesz studiować w naszym kampusie University of Salford, blisko centrum Manchesteru.

Nasze nauczanie jest praktyczne i skoncentrowane na karierze, z wkładem naszych partnerów z branży. Oznacza to, że zdobędziesz wiedzę, której poszukują pracodawcy w takich dziedzinach jak analiza finansowa, budżetowanie i zarządzanie ryzykiem. Będziesz patrzył na rachunkowość i finanse w szerszym kontekście biznesu i zarządzania. Będziemy również pracować z Tobą, aby rozwinąć Twoje umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, komunikacja i rozwiązywanie problemów. Będziesz pracował z kluczowymi standardowymi narzędziami branżowymi, takimi jak Microsoft Excel i Minitab, a także spojrzysz w przyszłość na technologie - takie jak automatyzacja i sztuczna inteligencja - które będą miały wpływ na pracę księgowych w przyszłości. Opcjonalne moduły w ostatnim roku oznaczają, że możesz skupić się na kierunku swojej kariery przed ukończeniem studiów.

Program uniwersytecki jest akredytowany przez główne organizacje branżowe, więc wiesz, że to, czego się uczysz, jest zgodne ze standardami branżowymi. Możesz rozpocząć swoją ścieżkę w kierunku kwalifikacji ACCA i uzyskać zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych, w tym zwolnienia z 9 egzaminów ACCA i 8 zwolnień CIMA.

Nasi studenci również odnoszą sukcesy zawodowe. 96% naszych absolwentów Rachunkowości i Finansów pracowało lub kontynuowało naukę według badania Graduate Outcomes survey, absolwenci 2017-18 (najnowsze badanie).

Wszystkie nasze licencjackie kursy księgowości są dostępne z:

Placement Year - w opcji Placement Year nie będziesz płacić czesnego Uniwersytetowi i otrzymasz wynagrodzenie za pracę, którą wykonasz. Study Abroad - studiuj przez semestr lub rok na jednym z naszych uniwersytetów partnerskich. Foundation Year - zacznij od podstawowych obszarów biznesu i kluczowych umiejętności, których potrzebujesz, aby studiować na poziomie uniwersyteckim. Dowiedz się więcej na www.salford.ac.uk/courses/undergraduate/accounting-and-finance-professional-experience-year. Nasze zobowiązanie wobec naszych uczniów Naszym celem jest przygotowanie Cię do satysfakcjonującego życia i kariery zawodowej. Po drodze nauczysz się być ciekawym świata, zdolnym do adaptacji i pewnym siebie, gotowym do sprostania cyfrowym, etycznym i zrównoważonym wyzwaniom XXI wieku. Jak - razem - to osiągniemy? Dowiedz się więcej na stronie www.salford.ac.uk/salford-business-school/our-commitment-our-students.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Maksymalnie 2 poziomy AS są akceptowane w połączeniu z kwalifikacjami poziomu trzeciego, w tym poziomami A i BTEC.

Łącznie z matematyką.

Jeśli zdajesz EPQ oprócz 3 poziomów A, otrzymasz następującą ofertę oprócz standardowej oferty A-level: AAB, w tym matematyka (minimalna ocena A) i fizyka, dalsza matematyka, chemia lub elektronika (minimalna ocena A) oraz ocena A w EPQ. W stosownych przypadkach wymagane jest zaliczenie powiązanej nauki praktycznej. Oferty zazwyczaj wykluczają studia ogólne i krytyczne myślenie.

112 punktów taryfowych UCAS. Rozważane z dwoma poziomami A lub równoważnymi kwalifikacjami na poziomie 3. Akceptowane są wszystkie przedmioty z wyjątkiem programu nauczania w zakresie zdrowia i opieki społecznej sprzed 2016 r.

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Pearson BTEC Level 3 National Foundation Diploma: bierzemy pod uwagę National Foundation Diploma, najlepiej w temacie związanym z tym kursem. Wymagania wstępne są oparte na osiągnięciu pełnego National Foundation Diploma z oceną Distinction, PLUS jeden A-level na poziomie B z historii, PLUS EPQ lub AS na poziomie B.

plus oceny CC na poziomie A, w tym 1 z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego.

Łącznie z historią na poziomie D3.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting and Finance with Professional Experience Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Salford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów University of Salford

O University of Salford

University of Salford to finansowany ze środków publicznych uniwersytet w mieście o tej samej nazwie, w Greater Manchester, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Peel Park, znajduje się zaledwie pół godziny drogi od centrum Manchesteru. Dodatkowo, w tym kampusie znajduje się również Salford Museum and Art Gallery.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich University of Salford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Salford

• Life as a Salford student
  • MEET OUR STUDENT BLOGGERS | EMMA