University of Portsmouth

Mediana wynagrodzeń £22481 £20177 £23660
Zakres 25-75 percentyla £20119 - £25653 £15142 - £24804 £17699 - £30158

Przegląd

Zdobądź tytuł magistra dziennikarstwa, jednocześnie zarabiając pensję na tej nauce na odległość Senior Journalist Master's Degree Apprenticeship - opracowanej we współpracy z NCTJ (National Council for the Training of Journalists) i pracodawcami, w tym BBC, Guardian News and Media, Haymarket Media Group, Reach Plc i Sky News.

**Najważniejsze informacje o kursie

• Zdobądź zaawansowane umiejętności dziennikarskie, opierając się na dyplomie ukończenia studiów, dyplomie dziennikarskim lub stażu dziennikarskim.
  • Rozwijaj umiejętności potrzebne do bycia starszym liderem w newsroomie lub zespole ds. komunikacji.
  • Opanuj umiejętności techniczne potrzebne do dostarczania raportów przy użyciu różnych rodzajów mediów, w tym wideo
  • Uzyskaj indywidualne wsparcie od mentora w miejscu pracy i opiekuna kursu
  • Korzystaj z najnowszego profesjonalnego oprogramowania, w tym Photoshop, Indesign i Premier Pro
  • Poświęć co najmniej 20% swojego czasu na naukę w kierunku studiów magisterskich, nawet poza semestrem.
  • Uzyskaj czesne opłacane przez rząd lub pracodawcę.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum IELTS band 6.5 z żadnym wynikiem składowym poniżej 6.5.

PTE Academic 61

Ogólny wynik 61 punktów i minimum 61 punktów w każdej umiejętności.

TOEFL (iBT) 91

91 z minimum 24 punktami w czytaniu, 23 w słuchaniu, 25 w mówieniu i 24 w pisaniu.

Cambridge English Advanced

Cambridge English: Advanced (CAE) zdawany po styczniu 2015. Ogólny wynik 176 punktów, przy czym żaden wynik składowy nie może być niższy niż 176.

Cambridge English Proficiency

Cambridge English: Proficiency (CPE) zdany po styczniu 2015. Ogólny wynik 176 punktów i żaden wynik składowy nie jest niższy niż 176.

Międzynarodowi kandydaci nie są akceptowani.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Senior Journalist Master's Degree Apprenticeship (Journalism), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Poszczególni pracodawcy ustalą kryteria selekcji dla swoich praktykantów, współpracując z Wydziałem Przemysłów Kreatywnych i Kulturalnych. Od kandydatów można oczekiwać: uzyskania regulowanego dyplomu z dziennikarstwa; uzyskania stopnia naukowego (z dowolnego przedmiotu); lub ukończenia stażu dla młodszych dziennikarzy. Poszczególni pracodawcy określą odpowiednie wymagania wstępne w zakresie wcześniejszych kwalifikacji, szkoleń, doświadczenia zawodowego lub innych kryteriów. Niektórzy pracodawcy poszukują kandydatów, którzy wcześniej pracowali jako dziennikarze.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego wszyscy kandydaci będą musieli ukończyć analizę luk w umiejętnościach.

Wszyscy kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną i mogą zostać poproszeni o przesłanie portfolio prac lub poddanie się dodatkowej ocenie.

Wszyscy kandydaci na kursy Degree Apprenticeship muszą posiadać akceptowalne kwalifikacje na poziomie 2 z języka angielskiego i matematyki. Akceptowane kwalifikacje obejmują GCSE z oceną C/4 lub wyższą oraz Functional Skills z zaliczeniem. Pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie zaakceptować wszystkich rodzajów kwalifikacji na poziomie 2, więc jeśli nie masz pewności, czy masz odpowiednie kwalifikacje, skontaktuj się z nami. Jeśli nie posiadasz akceptowalnych kwalifikacji, możesz zostać poproszony o przystąpienie do dodatkowej oceny podczas procesu aplikacyjnego.

Rankingi University of Portsmouth w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Portsmouth w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 19 października, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Portsmouth

O University of Portsmouth

University of Portsmouth znajduje się w jedynym wyspiarskim mieście Wielkiej Brytanii, Portsmouth. Ten publiczny uniwersytet, który wcześniej znany był jako Portsmouth Polytechnic, stanowi część University Alliance, organizacji, której celem jest promowanie wzrostu i innowacji w Wielkiej Brytanii poprzez położenie nacisku na powiązania z biznesem i przemysłem.

Lista 234 kursów licencjackich i magisterskich University of Portsmouth - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Portsmouth

• Societies - Student Life #5
  • Modern Languages at the University of Portsmouth
  • Psychology BSc - Students - University of Portsmouth
  • Business and Management at the University of Portsmouth
  • Dental Nursing, Dental Hygiene and Dental Therapy - University of Portsmouth
  • Why our graduates love the University of Portsmouth.

Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne MA
- - - £8400 - Nottingham Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Dziennikarstwo MA
(Kingston University)