University of Oxford
Nauka o wodzie, polityka i zarządzanie MSc
University of Oxford - University of Oxford

MPhil

Studia magisterskie w zakresie nauki o wodzie, polityki i zarządzania mają na celu wyposażenie następnej generacji specjalistów w dziedzinie wody w umiejętności niezbędne do wniesienia znaczącego wkładu w zrównoważone ścieżki gospodarki wodnej w ramach konkurujących ze sobą priorytetów wody dla ekosystemów, żywności, energii, wzrostu gospodarczego i konsumpcji przez ludzi. Drugi rok studiów poświęcony jest badaniom i pisaniu pracy magisterskiej.

Studia magisterskie są dwuletnie. W pierwszym roku podejmiesz zajęcia związane z MSc in Water Science, Policy and Management. Kurs magisterski obejmuje siedem podstawowych modułów w trzech obszarach tematycznych - nauka o wodzie, woda i społeczeństwo oraz gospodarka wodna - oraz dwa moduły do wyboru.

Temat nauki o wodzie rozwija wiedzę i zrozumienie fizycznych, chemicznych, ekologicznych i epidemiologicznych aspektów nauki o wodzie w strefach umiarkowanych, tropikalnych i półsuchych. Zapewnia podstawy podstawowych procesów w każdym kluczowym obszarze tematycznym, a także interakcje w całym cyklu hydrologicznym oraz rolę społeczeństwa w zmienianiu naturalnych procesów hydrologicznych i funkcji oraz wpływ, jaki ma to na zdrowie.

Temat wody i społeczeństwa bada, w jaki sposób kontestowane domeny władzy, interesów i wiedzy wpływają na podejmowanie decyzji dotyczących wody, zilustrowane poprzez analizę instytucjonalną, społeczno-ekonomiczną i polityczną. Obejmuje to obszary bezpieczeństwa i zarządzania wodą, prawa i regulacji, ekonomii wody, finansowania wody, dostępu do wody, własności i praw, wody dla rozwoju, zmian klimatycznych, zagrożeń związanych z wodą oraz interakcji między państwem a społeczeństwem obywatelskim w dynamicznych i zróżnicowanych kontekstach politycznych, kulturowych, społecznych i gospodarczych.

Temat gospodarki wodnej integruje wiedzę i zrozumienie wody opracowane w innych obszarach tematycznych, aby lepiej umożliwić Ci stawienie czoła dużym wyzwaniom związanym z gospodarką wodną, przed którymi stoimy. Geograficzne studia przypadków są opracowywane w celu porównania kompromisów, które występują między nauką a społeczeństwem w tych kontekstach. Interakcje z ekspertami o różnych perspektywach i wiedzy specjalistycznej pomogą Ci zrozumieć wyzwania stojące przed zarządzającymi zasobami wodnymi.

MSc

Studia magisterskie w zakresie nauki o wodzie, polityki i zarządzania mają na celu wyposażenie następnej generacji specjalistów w dziedzinie wody w mieszankę umiejętności niezbędnych do wniesienia znaczącego wkładu w zrównoważone ścieżki gospodarki wodnej w ramach konkurujących priorytetów wody dla ekosystemów, żywności, energii, wzrostu gospodarczego i konsumpcji przez ludzi.

Kurs podzielony jest na trzy obszary tematyczne - nauka o wodzie, woda i społeczeństwo oraz gospodarka wodna.

Temat nauki o wodzie rozwija wiedzę i zrozumienie fizycznych, chemicznych, ekologicznych i epidemiologicznych aspektów nauki o wodzie w strefach umiarkowanych, tropikalnych i półsuchych. Zapewnia podstawy podstawowych procesów w każdym kluczowym obszarze tematycznym, a także interakcje w całym cyklu hydrologicznym oraz rolę społeczeństwa w zmienianiu naturalnych procesów hydrologicznych i funkcji ekosystemu oraz wpływ, jaki ma to na zdrowie.

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Water Science, Policy and Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Zarządzanie biznesem i historia MA (Hons)
- - - £21900 £20800 - Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zarządzanie biznesem i systemy informacyjne MA (Hons)