University of Oxford
Antropologia wizualna, materialna i muzealna MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

Studia magisterskie składają się z ustrukturyzowanego programu wykładów, zajęć i samouczków od października do czerwca, po których następuje indywidualna nauka i pisanie pracy dyplomowej w okresie letnim. Oprócz nauczania przewidzianego specjalnie dla programu antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej, będziesz mógł również uczestniczyć w wykładach z antropologii społecznej, aby powiązać swoją pracę z szerszymi trendami w tej dyscyplinie.

Oprócz nauczania przewidzianego specjalnie dla programu VMMA, będziesz mógł również uczestniczyć w wykładach z antropologii społecznej, aby powiązać swoją pracę z szerszymi trendami w dyscyplinie.

Struktura kursu

Szkoła Antropologii i Etnografii Muzealnej uważa, że studia w pełnym wymiarze godzin wymagają nauki w pełnym wymiarze godzin (tj. odpowiadającej typowemu zatrudnieniu, około 40 godzin tygodniowo przez cały rok). Powinieneś oczekiwać, że spędzisz od sześciu do ośmiu godzin tygodniowo w czasie semestru w formalnych kontekstach nauczania (wykłady, grupy seminaryjne, tutoriale, zajęcia), które mogą być uzupełnione uczestnictwem w wielu seminariach badawczych i wizytujących prelegentów; pozostały czas (tj. około 30 godzin tygodniowo) należy poświęcić na niezależne studia i przygotowanie przesłanej pracy. Okresy poza czasem semestru są uważane za okazje do dalszej niezależnej nauki, konsolidacji i uzupełnienia wiedzy zdobytej w poprzednim semestrze oraz przygotowania pracy do egzaminu, a także do odpowiedniej przerwy w nauce.

Studia magisterskie opierają się na nauczaniu czterech przedmiotów:

1. Współczesne tematy w antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

2. Dokument opcjonalny

3. Metody badawcze w antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

4. Podstawowe pojęcia z zakresu antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

5. Dysertacja

MPhil

Studia magisterskie działają jako stopień końcowy, ale przygotują Cię również do badań doktoranckich poprzez wprowadzenie szerokiego zakresu teorii i perspektyw antropologii muzealnej, antropologii wizualnej i teorii kultury materialnej, a także praktycznych metodologii badań terenowych i muzealnych. Jest przeznaczony zarówno jako samodzielny stopień, jak i szersze i głębsze przygotowanie do badań doktoranckich niż jest to możliwe w przypadku magistra.

Szkoła Antropologii i Etnografii Muzealnej uważa, że studia w pełnym wymiarze godzin wymagają studiów w pełnym wymiarze godzin (tj. odpowiadających typowemu zatrudnieniu, około 40 godzin tygodniowo przez cały rok).

Okresy poza czasem semestralnym są uważane za okazję do dalszej niezależnej nauki, konsolidacji i uzupełnienia wiedzy zdobytej w poprzednim semestrze oraz przygotowania pracy do egzaminu, a także do odpowiedniej przerwy w nauce.

Pierwszy rok

Pierwszy rok studiów MPhil składa się z ustrukturyzowanego programu wykładów, zajęć i tutoriali od października do czerwca. Następnie latem rozpoczniesz badania do swojej pracy magisterskiej.

Powinieneś spodziewać się spędzania od sześciu do ośmiu godzin tygodniowo w czasie semestru w formalnych kontekstach nauczania (wykłady, grupy seminaryjne, tutoriale, zajęcia), które można uzupełnić uczestnictwem w wielu oferowanych seminariach badawczych i seminariach z udziałem prelegentów; pozostały czas (tj. około 30 godzin tygodniowo) należy poświęcić na samodzielną naukę i przygotowanie przesłanej pracy.

Pierwszy rok studiów magisterskich opiera się na nauczaniu czterech przedmiotów.

1. Współczesne tematy w antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

2. Dokument opcjonalny

3. Metody badawcze w antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

4. Podstawowe pojęcia z zakresu antropologii wizualnej, materialnej i muzealnej

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Visual, Material and Museum Anthropology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Filmoznawstwo i antropologia społeczna MA (Hons)
- - - £30160 - St Andrews Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Antropologia i język niemiecki (5 lat) MA (Hons)