University of Oxford
Jakościowe metody badań nad zdrowiem PgCert
University of Oxford - University of Oxford

.

PGCert in Qualitative Health Research Methods zainspiruje doskonałość, wyposażając studentów w umiejętności, których potrzebują, aby stać się przyszłymi liderami w jakościowych badaniach zdrowotnych, w szczególności w projektowaniu, prowadzeniu i krytycznej ocenie badań jakościowych.

Ten kurs będzie odpowiedni dla nowicjuszy w badaniach jakościowych, a także dla tych, którzy mają pewne doświadczenie, ale chcą doskonalić swoje umiejętności. Został zaprojektowany tak, aby pasował zarówno do zapracowanych profesjonalistów, jak i studentów studiów dziennych.

Elastyczna struktura kursu została opracowana tak, aby pasowała do struktury specjalistycznego szkolenia i uwzględniała wybór studentów. Dzięki sesjom bezpośrednim i online studenci rozwiną doskonałość w projektowaniu, prowadzeniu i krytycznej ocenie badań jakościowych.

Podyplomowy certyfikat w zakresie jakościowych metod badań zdrowotnych to kurs w niepełnym wymiarze godzin. Kurs składa się z trzech modułów:

• Metody badań jakościowych
  • Zaawansowane metody badań jakościowych; i
  • Metody mieszane w badaniach zdrowotnych.

Większość modułów realizowana jest w ośmio- lub piętnastotygodniowym cyklu nauczania. Większość modułów jest realizowana w pełni online lub w formacie mieszanym, jednak niektóre moduły są realizowane tylko w formacie mieszanym, który obejmuje 5-dniową obecność w Oksfordzie, a niektóre są realizowane wyłącznie online. W danym roku nie wszystkie formaty realizacji modułu mogą być dostępne.

Format mieszany: początkowy okres samodzielnej nauki poświęcony jest na zajęcia wprowadzające z wykorzystaniem wirtualnego środowiska nauczania (VLE). Po tym następuje tydzień spędzony w Oksfordzie na wspieranym nauczaniu bezpośrednim, a następnie kolejny okres zajęć po Oksfordzie (połączenie samodzielnego i wspieranego nauczania na odległość, również realizowanego za pośrednictwem VLE). Ostatni tydzień każdego modułu przeznaczony jest na samodzielną naukę, po której następuje przesłanie zadania.

Format w pełni online: Są one dostarczane za pośrednictwem VLE, a pierwszy tydzień jest przeznaczony na samodzielne zajęcia wprowadzające. Następnie odbywa się

• szereg modułów do pracy, które są publikowane tydzień po tygodniu. Każda jednostka obejmuje połączenie wspieranej i samodzielnej nauki z forami dyskusyjnymi, zadaniami i ćwiczeniami. Studenci mają następnie pięć tygodni na samodzielną naukę z wykorzystaniem forum rewizyjnego i wymogiem przesłania zadania drogą elektroniczną w następnym tygodniu. Kursy trwają zazwyczaj 15 tygodni.

Lub

• intensywny tydzień składający się z 5 kolejnych dni synchronicznych i asynchronicznych sesji dydaktycznych, a następnie kolejny okres zajęć (połączenie samodzielnej i wspieranej nauki na odległość, również za pośrednictwem VLE). Ostatni tydzień każdego modułu przeznaczony jest na samodzielną naukę, po której następuje przesłanie zadania. Kursy trwają zazwyczaj 8 tygodni.

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Qualitative Health Research Methods, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Nauki o zdrowiu (z rokiem podstawowym) CertHE
(Teesside University)
- 5% 65% £15000 103 Middlesbrough Oncampus W pełnym wymiarze godzin