University of Oxford
Fizjologia, anatomia i genetyka MSc (Res)
University of Oxford - University of Oxford

.

MSc by Research / DPhil (doktorat na innych uniwersytetach) w dziedzinie fizjologii, anatomii i genetyki oferuje szeroki zakres tematów badawczych w ramach dużego multidyscyplinarnego i światowej sławy wydziału, obejmującego różnorodne spektrum obszarów badawczych, od neuronauki, kardiologii, transporterów kanałów jonowych i sygnalizacji, metabolizmu i endokrynologii, rozwoju i reprodukcji po neurobiologię snu i rytmów okołodobowych.

MSc by Research

W pierwszej kolejności kandydatom zaleca się zidentyfikowanie potencjalnych opiekunów z fizjologii, anatomii i genetyki, w oparciu o ich obszar zainteresowań badawczych. Wyznaczysz opiekuna w formularzu zgłoszeniowym wraz z uzgodnionym tytułem projektu badawczego. W miarę postępu nauki projekty mogą, ale nie muszą ulec zmianie.

Twoje badania będą prowadzone w Oksfordzie pod nadzorem pracowników akademickich, którzy zazwyczaj znajdują się w czołówce rozwoju w wybranym przez Ciebie obszarze projektu badawczego. Będziesz badać swój obszar badawczy do nowej głębi i możesz mieć możliwość zaprezentowania swoich wyników członkom międzynarodowej społeczności naukowej, z którymi pewnego dnia możesz współpracować. Studia MSc by Research mogą trwać od roku do trzech lat.

Po wzięciu udziału w dniu wprowadzającym dla nowych absolwentów poznasz swojego przełożonego i innych członków grupy. Wraz z opiekunem ukończysz analizę swoich potrzeb szkoleniowych (TNA). Weźmiesz udział w dowolnych kursach szkoleniowych z wydziałowego programu szkolenia umiejętności elastycznych, który obejmuje szereg warsztatów i seminariów z zakresu umiejętności zbywalnych, ogólnych umiejętności badawczych i konkretnych technik badawczych, jeśli są one związane z obszarem badań magisterskich. Będziesz mieć dostęp do regularnych seminariów wydziałowych, grup prezentacji rówieśniczych w celu dostrojenia prezentacji i wydarzeń towarzyskich dla absolwentów, które obejmują nieformalne rozmowy skierowane do studentów. Przykładami są wystąpienia publiczne i zabezpieczenie Twojej pierwszej pracy postdoc, kariera, prezentacja plakatu, a także rozmowy seminaryjne na różne tematy prowadzone przez wybitnych światowych naukowców. Specjalne wykłady są wygłaszane w celu uhonorowania poprzednich znanych naukowców z wydziału i będą różnić się tematem.

Będziesz zachęcany do składania raportów semestralnych na temat swoich postępów i podjętych kursów. Opiekun będzie również uczestniczył w raportach semestralnych.

Dhil

W pierwszej kolejności kandydatom zaleca się zidentyfikowanie potencjalnych opiekunów w dziedzinie fizjologii, anatomii i genetyki, w oparciu o obszar ich zainteresowań badawczych. Następnie wyznaczysz opiekuna w formularzu zgłoszeniowym wraz z uzgodnionym tytułem projektu badawczego. W miarę postępu nauki projekty mogą, ale nie muszą ulec zmianie.

Twoje badania będą prowadzone w Oksfordzie pod nadzorem pracowników akademickich, którzy znajdują się w czołówce rozwoju w wybranym przez Ciebie obszarze projektu badawczego. Zbadasz swój obszar badawczy do nowej głębi i będziesz miał okazję zaprezentować swoje odkrycia członkom międzynarodowej społeczności naukowej, z którymi pewnego dnia możesz współpracować. Studenci studiów doktoranckich prowadzą badania w pełnym wymiarze godzin przez trzy do czterech lat pod nadzorem doświadczonych promotorów.

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Physiology, Anatomy and Genetics, MSc (Res). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Genetyka MBiol (Hons)
(The University of York)
92% 15% 0% £28800 168 York Oncampus W pełnym wymiarze godzin