University of Oxford
Fizyka matematyczna i teoretyczna MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

Kurs zapewnia wysoki poziom, konkurencyjne na arenie międzynarodowej szkolenie w zakresie fizyki matematycznej i teoretycznej, aż do poziomu nowoczesnych badań.

Kurs koncentruje się na głównych obszarach współczesnej fizyki matematycznej i teoretycznej: teorii cząstek elementarnych, w tym teorii strun, teorii materii skondensowanej (zarówno kwantowej, jak i miękkiej), astrofizyce teoretycznej, fizyce plazmy i fizyce ośrodków ciągłych (w tym dynamice płynów i pokrewnych obszarach zwykle kojarzonych z kursami matematyki stosowanej w systemie brytyjskim) oraz strukturach matematycznych leżących u podstaw teorii fizycznej. Jeśli jesteś studentem fizyki z silnym zainteresowaniem fizyką teoretyczną lub studentem matematyki, który chce zastosować matematykę wysokiego poziomu do systemów fizycznych i matematyki leżącej u ich podstaw, zarówno czystej, jak i stosowanej, jest to kurs dla Ciebie.

Kurs oferuje znaczną elastyczność i możliwość wyboru; będziesz mógł wybrać ścieżkę odzwierciedlającą twoje intelektualne gusta lub wybory zawodowe. Ten układ jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli wolisz szeroką edukację teoretyczną w różnych obszarach tematycznych lub jeśli już mocno skupiłeś się na jednym z obszarów tematycznych, chociaż zachęcamy do odkrywania granic poddziedzin.

Studia magisterskie oferują znaczną możliwość niezależnego studiowania i prowadzenia badań w formie opcjonalnej rozprawy, która może być warta jedną lub dwie jednostki, w zależności od ilości zaangażowanej pracy.

Wzorzec uczenia się i nauczania

Będziesz musiał wziąć udział w co najmniej dziesięciu jednostkach kursów, gdzie jedna jednostka odpowiada 16-godzinnemu kursowi wykładowemu lub równoważnemu.

W zależności od tego, w ilu kursach łącznie weźmiesz udział i jak będą one podzielone między semestry, możesz spodziewać się uczestnictwa w dwóch, trzech lub czterech (lub, w wyjątkowych przypadkach, pięciu) kursach wykładowych w semestrze. Każdy kurs wykładowy obejmuje około dwóch jednogodzinnych wykładów tygodniowo uzupełnionych około czterema 90-minutowymi zajęciami w semestrze.

Pozostałą część czasu przeznaczonego na naukę powinieneś poświęcić na samodzielną naukę, konsolidację materiału omawianego na wykładach, pracę nad arkuszami problemów ustawionymi dla każdej klasy i samodzielną pracę nad rozprawą doktorską, jeśli zdecydowałeś się ją podjąć.

Dysertacja

Możesz zdecydować się na napisanie pracy dyplomowej w ramach dziesięciu jednostek.

Praca dyplomowa jest wykonywana pod kierunkiem promotora i zazwyczaj obejmuje badanie i pisanie w określonym obszarze matematyki lub fizyki, bez wymogu (choć nie wykluczając możliwości) uzyskania oryginalnych wyników. Praca dyplomowa daje studentom możliwość rozwijania szerszych umiejętności w zakresie organizowania, komunikowania i prezentowania swojej pracy, a także dobrze przygotuje studentów do dalszych badań lub do szerokiej gamy innych karier.

W przypadku pojedynczych prac dyplomowych możesz spodziewać się mniej więcej godzinnego spotkania z promotorem pod koniec pierwszego semestru, a następnie kolejnego godzinnego spotkania w drugim semestrze. W przypadku podwójnych prac jednostkowych liczba spotkań będzie w przybliżeniu dwukrotnie większa.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mathematical and Theoretical Physics, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Fizyka teoretyczna MPhys
(Queen's University of Belfast)
- - - £20800 - Belfast Oncampus W pełnym wymiarze godzin