University of Oxford
Zdrowie międzynarodowe i medycyna tropikalna MSc
University of Oxford - University of Oxford

.

MSc in International Health and Tropical Medicine to roczny, interdyscyplinarny program w pełnym wymiarze godzin, badający główne wyzwania dla zdrowia populacji w kontekstach o ograniczonych zasobach. Kurs jest osadzony w Oxford Centre for Tropical Medicine and Global Health, Nuffield Department of Medicine.

Kurs ma na celu rozwinięcie Twoich umiejętności:

• zdolność do kierowania i pracy w multidyscyplinarnych zespołach w celu sprostania wyzwaniom zdrowotnym w warunkach ograniczonych zasobów;
  • umiejętność stosowania etycznego podejścia do nierówności;
  • podstawowe umiejętności w zakresie technik badawczych stosowanych w analizie globalnych wyzwań zdrowotnych;
  • zdolność do krytycznej oceny dowodów w globalnym zdrowiu;
  • umiejętności i praktyczne doświadczenie w badaniach.

Struktura kursu

Moduły podstawowe

Pierwszy semestr będzie składał się z tematów dotyczących metod badawczych, przeglądu głównych globalnych wyzwań zdrowotnych oraz tematów związanych z badaniami i praktyką globalnego zdrowia.

Podstawowe moduły obejmują:

• Paradygmaty i narzędzia dla globalnego zdrowia (w tym epidemiologia, statystyki, finanse, R i powtarzalne badania, ekonomia zdrowia, metody jakościowe i mieszane)
  • Wyzwania i zmiany w międzynarodowym zdrowiu
  • Globalne badania i praktyka zdrowotna.

Opcje

W drugim semestrze, oprócz kontynuacji treści podstawowych, studenci wybierają dwie z następujących sześciu opcji modułów do dalszej nauki:

• Rozwój, środowisko i zdrowie
  • Innowacje i przedsiębiorczość w dziedzinie zdrowia
  • Rozwój międzynarodowy i zdrowie
  • Wprowadzenie do modelowania matematycznego chorób zakaźnych
  • Zdrowie reprodukcyjne, matek, noworodków, dzieci i młodzieży
  • Wakcynologia.

Projekt stażu i praca dyplomowa

Trzeci semestr będzie obejmował finansowany ośmiotygodniowy staż w ramach globalnego projektu zdrowotnego w środowisku o ograniczonych zasobach. Projekty reprezentują zakres tematów objętych kursem. Każdego roku wydział będzie miał do wyboru szereg projektów, organizowanych przez partnerów w różnych regionach geograficznych.

Projekt badawczy będzie stanowił podstawę rozprawy doktorskiej o objętości 10 000 słów, która zostanie złożona sześć tygodni po powrocie ze stażu.

Szkolenia z zakresu przywództwa, komunikacji i zarządzania

Oprócz podstawowego programu nauczania, skorzystasz ze szkoleń z zakresu przywództwa i komunikacji, w tym:

• Przygotowanie briefów politycznych do zaprezentowania w Izbach Parlamentu
  • Szkolenie z debat i debata publiczna w Oxford Union
  • Szkolenie z przywództwa i warsztaty budowania zespołu
  • Szkolenie medialne
  • Warsztaty negocjacyjne
  • Warsztaty zarządzania interesariuszami.

Ponadto zorganizowana zostanie seria sesji ze starszymi, uznanymi na całym świecie postaciami w dziedzinie globalnego zdrowia. Sesje będą odbywać się poza strukturą wykładów i seminariów dla podstawowych modułów, mających na celu dostarczenie stymulujących materiałów do integracji globalnego myślenia o zdrowiu i perspektyw.

Będziesz mieć również możliwość uczestniczenia w seminariach badawczych na całym uniwersytecie.

Przez cały rok dostępna będzie seria wydarzeń związanych z karierą, a zajęcia rozwijające umiejętności zostaną włączone do programu nauczania, aby wspierać różne ścieżki kariery.

Nauczanie zorientowane na kohorty i uczenie się w grupach

Oczekuje się, że studenci kursu staną się zaangażowanymi członkami swojej kohorty, aktywnie uczestnicząc we wszystkich sesjach lekcyjnych, zajęciach grupowych i ćwiczeniach kohortowych. Program nauczania z założenia opiera się na współpracy. Uczenie się od rówieśników i samodzielne uczenie się są kluczowymi elementami naszego nauczania opartego na kohortach. Ogólna zbiorowa orientacja kursu jest celowo zaprojektowana tak, aby przyczynić się do rozwoju zawodowego studentów.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Health and Tropical Medicine, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Zdrowie i opieka społeczna MSc
(University of Huddersfield)
- - - £16500 - Huddersfield Oncampus W pełnym wymiarze godzin